Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36354732・Hronská 6056/8, 93401 Levice・Založené 2006
Obrat 2025
748 tis. €
+5,1 %Zisk 2025
28 tis. €
+828 %Aktíva
458 tis. €
+2,0 %Vlastný kapitál
231 tis. €
+14 %Zadlženosť
45,6 %
−9,1 ppHrubá marža
23,0 %
+7,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,8 %
+3,3 ppZisk / výnosy
ROA
6,2 %
+5,5 ppRentabilita aktív
ROE
12,2 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,54
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
39 tis. €
+421 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,4 %
−31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
280 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 730 tis. € | 768 tis. € | 707 tis. € | 747 tis. € |
| Pridaná hodnota | 137 tis. € | 164 tis. € | 109 tis. € | 172 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 736 tis. € | 769 tis. € | 712 tis. € | 748 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 37 tis. € | 31 tis. € | 3 034 € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 13 tis. € | 4 517 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 13 tis. € | 13 tis. € | 4 517 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 503 tis. € | 466 tis. € | 449 tis. € | 458 tis. € |
| Neobežný majetok | 104 tis. € | 88 tis. € | 111 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 93 tis. € | 81 tis. € | 107 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 11 tis. € | 7 010 € | 3 505 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 397 tis. € | 376 tis. € | 336 tis. € | 359 tis. € |
| Zásoby | 168 tis. € | 207 tis. € | 210 tis. € | 151 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 71 tis. € | 64 tis. € | 60 tis. € | 142 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 158 tis. € | 105 tis. € | 66 tis. € | 66 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 083 € | 1 299 € | 1 676 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 503 tis. € | 466 tis. € | 449 tis. € | 458 tis. € |
| Vlastné imanie | 169 tis. € | 200 tis. € | 203 tis. € | 231 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 167 € | 1 167 € | 1 167 € | 1 167 € |
| HV minulých rokov | 124 tis. € | 161 tis. € | 192 tis. € | 195 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 37 tis. € | 31 tis. € | 3 034 € | 28 tis. € |
| Záväzky | 334 tis. € | 265 tis. € | 246 tis. € | 209 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 97 tis. € | 62 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 74 tis. € | 67 tis. € | 100 tis. € | 79 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 161 tis. € | 104 tis. € | 53 tis. € | 24 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 26 tis. € | 75 tis. € | 81 tis. € |
| Rezervy | 1 960 € | 6 584 € | 0 € | 839 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 18 tis. € |
Vývoj daňových povinností
43 registrovaných činností
Adresa Pri tehelni 3085/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Pri Tehelni 4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Pri tehelni 3085/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Pri tehelni 3085/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Pri tehelni 3085/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.