Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

VAQUERO RANCH QUARTER HORSES, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36359424Ľubovníkova 9, 84108 BratislavaZaložené 2006

Obrat 2025

5 800

+3,6 %
IČO
36359424
DIČ
2022183240
IČ DPH
SK2022183240, podľa §4, registrácia od štvrtok 15. júna 2006
Sídlo
VAQUERO RANCH QUARTER HORSES, s.r.o.Ľubovníkova 9 84108 Bratislava
Dátum vzniku
piatok 12. mája 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/40596/B

Zisk 2025

−1 409 €

+21 %

Aktíva

203 tis. €

−1,2 %

Vlastný kapitál

−3 290 €

−75 %

Zadlženosť

101,6 %

+0,7 pp

Hrubá marža

-16,8 %

+7,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+21 %
−39 tis. €−37 tis. €−66 tis. €−35 tis. €−632 €−243 €−433 €−427 €−1 031 €−896 €−1 778 €−1 409 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+3,6 %
0 €1 800 €3 000 €6 000 €1 450 €3 800 €3 020 €3 800 €3 165 €4 850 €5 600 €5 800 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-24,3 %

+7,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,7 %

+0,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

42,8 %

−52 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,01

−45 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−1 069 €

+26 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-31,8 %

−8,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−203 tis. €

−0,7 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

12,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

831 €20141 800 €20156 679 €20166 000 €20171 450 €20183 800 €20193 020 €20203 800 €20213 165 €20224 850 €20235 600 €20245 800 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru3 165 €4 850 €5 600 €5 800 €
Pridaná hodnota−915 €−801 €−1 342 €−973 €
Výnosy z hospodárskej činnosti3 165 €4 850 €5 600 €5 800 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 031 €−896 €−1 778 €−1 409 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok200 tis. €
  • Obežný majetok3 000 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−3 290 €
  • Záväzky206 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom202 tis. €207 tis. €205 tis. €203 tis. €
Neobežný majetok200 tis. €200 tis. €200 tis. €200 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok200 tis. €200 tis. €200 tis. €200 tis. €
Obežný majetok1 881 €6 685 €5 448 €3 000 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky1 266 €1 500 €1 740 €1 784 €
Krátkodobé pohľadávky430 €425 €446 €379 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty185 €4 760 €3 262 €837 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky202 tis. €207 tis. €205 tis. €203 tis. €
Vlastné imanie792 €−104 €−1 881 €−3 290 €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov−304 tis. €−305 tis. €−306 tis. €−308 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 031 €−896 €−1 778 €−1 409 €
Záväzky201 tis. €207 tis. €207 tis. €206 tis. €
Dlhodobé záväzky39 €39 €39 €0 €
Krátkodobé záväzky201 tis. €207 tis. €207 tis. €206 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • chov hospodárskych zvierat,Platné od piatok 12. mája 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,Platné od piatok 12. mája 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,Platné od piatok 12. mája 2006
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo,Platné od piatok 12. mája 2006
  • príprava kŕmnych zmesí,Platné od piatok 12. mája 2006
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,Platné od piatok 12. mája 2006
  • výcvik koní,Platné od piatok 12. mája 2006
  • výroba jazdeckých potrieb,Platné od piatok 12. mája 2006

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 12. mája 2006

    konateľka

    Adresa Ľubovníková 6781/9, 84108 Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 12. mája 2006

    konateľ

    Adresa Niederau, 10, 66663, Merzig/Saar, Nemecko

  • Konateľpiatok 12. mája 2006 – štvrtok 11. júna 2009

    konateľka

    Adresa Partizánska 8, 81103 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 21. júla 2010

    Adresa Ľubovníková 6781/9, 84108 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. júna 2009 – utorok 20. júla 2010

    Adresa Ľubovníková 6781/9, 84108 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Uwe HirschauerZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. júna 2009 – utorok 20. júla 2010

    Adresa Niederau, 10, 66663, Merzig/Saar, Nemecko

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. mája 2006 – štvrtok 11. júna 2009

    Adresa Partizánska 8, 81103 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Uwe HirschauerZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 12. mája 2006 – štvrtok 11. júna 2009

    Adresa Niederau, 10, 66663, Merzig/Saar, Nemecko

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/40596/B
Hlavná činnosť
Činnosti športových klubov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • streda 21. júla 2010Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 4.6.2010. Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 7.6.2010 .
  • piatok 12. júna 2009Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 21.4.2009.
  • piatok 12. mája 2006Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 02.05.2006 v zmysle príslušných ustanovení z.č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
VAQUERO RANCH QUARTER HORSES, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

VAQUERO RANCH QUARTER HORSES, s.r.o.

Ľubovníkova 9, 84108 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.