Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36361437・Teslova 12/5, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2006
Obrat 2024
664 €
Zisk 2024
219 €
+122 %Aktíva
5 079 €
+3 868 %Vlastný kapitál
2 139 €
+122 %Zadlženosť
57,9 %
−7 698 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,0 %
Zisk / výnosy
ROA
4,3 %
+786 ppRentabilita aktív
ROE
10,2 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,73
+4 305 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
559 €
+156 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
60,8 %
+61 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 139 €
+168 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
−100 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −887 € | −890 € | −896 € | 180 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 664 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −968 € | −990 € | −1 001 € | 219 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 785 € | 285 € | 128 € | 5 079 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 785 € | 285 € | 128 € | 5 079 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 785 € | 285 € | 128 € | 5 079 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 785 € | 285 € | 128 € | 5 079 € |
| Vlastné imanie | −7 809 € | −8 799 € | −9 800 € | 2 139 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −49 tis. € | −50 tis. € | −51 tis. € | −52 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −968 € | −990 € | −1 001 € | 219 € |
| Záväzky | 8 594 € | 9 084 € | 9 928 € | 2 940 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 664 € | 2 664 € | 3 264 € | 2 940 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 12 € | 0 € |
| Rezervy | 180 € | 180 € | 180 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Žilinská 868/10, 01861 Beluša, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 21/15, Trstená, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 21/15, Trstená, Slovenská republika
Adresa Žilinská 868/10, 01861 Beluša, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 21/15, Trstená, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 21/15, Trstená, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 21/15, Trstená, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 21/15, Trstená, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
CARMEL, s. r. o.
Teslova 12/5, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.