Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36365840・Palisády 44, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2006
Obrat 2025
2 884 €
Zisk 2025
−456 €
+77 %Aktíva
18 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
17 tis. €
−17 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
-4,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-15,8 %
Zisk / výnosy
ROA
-2,6 %
+7,2 ppRentabilita aktív
ROE
-2,7 %
+7,1 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−116 €
+93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-293,1 %
−273 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 150 € | 4 044 € | 0 € | 2 884 € |
| Pridaná hodnota | 7 740 € | 2 722 € | −1 666 € | −116 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 150 € | 4 044 € | 0 € | 2 884 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 579 € | 2 314 € | −2 006 € | −456 € |
| Daň z príjmov | 1 161 € | 408 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 31 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 31 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 6 636 € | 6 636 € | 6 636 € | 6 636 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 579 € | 2 314 € | −2 006 € | −456 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Panská 2, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mikulášska 1/C, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mikulášska 1/C, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Panská 2, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mikulášska 1/C, 81101 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Mikulášska 1/C, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Panská 2, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mikulášska 1/C, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Panská 2, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mikulášska 1/C, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
INTERVENTION s.r.o.
Palisády 44, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.