Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36366048・Hradská 124, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2006
Obrat 2024
560 tis. €
−15 %Zisk 2024
−78 tis. €
−18 %Aktíva
467 tis. €
−5,6 %Vlastný kapitál
−86 tis. €
−945 %Zadlženosť
118,5 %
+17 ppHrubá marža
4,5 %
−7,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-14,0 %
−3,9 ppZisk / výnosy
ROA
-16,7 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
90,4 %
−712 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−84 tis. €
−21 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,9 %
+2,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 295 €
−107 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 839 tis. € | 638 tis. € | 653 tis. € | 543 tis. € |
| Pridaná hodnota | 139 tis. € | 114 tis. € | 78 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 854 tis. € | 638 tis. € | 659 tis. € | 560 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 54 tis. € | −1 287 € | −66 tis. € | −78 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 8 643 € | −3 005 € | −5 762 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 399 tis. € | 510 tis. € | 495 tis. € | 467 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 385 tis. € | 486 tis. € | 475 tis. € | 451 tis. € |
| Zásoby | 286 tis. € | 430 tis. € | 448 tis. € | 413 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 78 € | 55 € | 5 334 € | 5 943 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 40 tis. € | 35 tis. € | 18 tis. € | 24 tis. € |
| Finančné účty | 59 tis. € | 21 tis. € | 4 170 € | 8 098 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 399 tis. € | 510 tis. € | 495 tis. € | 467 tis. € |
| Vlastné imanie | 59 tis. € | 58 tis. € | −8 274 € | −86 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −151 tis. € | −97 tis. € | −99 tis. € | −165 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 54 tis. € | −1 287 € | −66 tis. € | −78 tis. € |
| Záväzky | 339 tis. € | 452 tis. € | 503 tis. € | 554 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 18 tis. € | 9 312 € | 2 534 € |
| Krátkodobé záväzky | 321 tis. € | 272 tis. € | 401 tis. € | 457 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 112 tis. € | 62 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 44 tis. € | 24 tis. € | 73 tis. € |
| Rezervy | 6 331 € | 5 802 € | 6 265 € | 8 647 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Medvedzie 140/20, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Sídlisko 140/20, Tvrdošín - Medvedzie, Slovenská republika
Adresa Sídlisko 140/20, 02744 Tvrdošín - Medvedzie, Slovenská republika
Adresa Sídlisko 140/20, Tvrdošín - Medvedzie, Slovenská republika
Adresa Sídlisko 140/20, Tvrdošín - Medvedzie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Kuchyňovo s. r. o.
Hradská 124, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.