Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36366609・Trstinová ul. 639/18, 94501 Komárno・Založené 2006
Obrat 2025
686 tis. €
+25 %Zisk 2025
38 tis. €
−31 %Aktíva
501 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
206 tis. €
+23 %Zadlženosť
58,9 %
−1,1 ppHrubá marža
24,6 %
−3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,5 %
−4,5 ppZisk / výnosy
ROA
7,6 %
−5,5 ppRentabilita aktív
ROE
18,5 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,92
+2,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
51 tis. €
−29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,7 %
+2,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
190 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 269 tis. € | 335 tis. € | 522 tis. € | 685 tis. € |
| Pridaná hodnota | 70 tis. € | 86 tis. € | 146 tis. € | 168 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 274 tis. € | 343 tis. € | 550 tis. € | 686 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 219 € | 5 863 € | 55 tis. € | 38 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 434 € | 3 872 € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 228 tis. € | 221 tis. € | 419 tis. € | 501 tis. € |
| Neobežný majetok | 82 tis. € | 80 tis. € | 91 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 82 tis. € | 80 tis. € | 91 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 147 tis. € | 141 tis. € | 329 tis. € | 396 tis. € |
| Zásoby | 7 428 € | 1 405 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 141 tis. € | 145 tis. € | 332 tis. € | 265 tis. € |
| Finančné účty | −1 471 € | −5 299 € | −3 600 € | 132 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 228 tis. € | 221 tis. € | 419 tis. € | 501 tis. € |
| Vlastné imanie | 107 tis. € | 113 tis. € | 168 tis. € | 206 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 97 tis. € | 100 tis. € | 106 tis. € | 161 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 219 € | 5 863 € | 55 tis. € | 38 tis. € |
| Záväzky | 121 tis. € | 108 tis. € | 251 tis. € | 295 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 559 € | 3 383 € | 14 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 39 tis. € | 53 tis. € | 176 tis. € | 207 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 77 tis. € | 52 tis. € | 61 tis. € | 64 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Ul. gen. Klapku 4349/81, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Čalovec 96, 94602 Čalovec, Slovenská republika
Adresa Ul. gen. Klapku 4349/81, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. gen. Klapku 4349/81, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. gen. Klapku 4349/81, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. gen. Klapku 4349/81, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Čalovec 96, 94602 Čalovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.