Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

V-O-S spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36369047Kukučínova 2681, 02401 Kysucké Nové MestoZaložené 1997

Obrat 2025

389 tis. €

+23 %
IČO
36369047
DIČ
2020132609
IČ DPH
SK2020132609, podľa §4, registrácia od štvrtok 27. februára 1997
Sídlo
V-O-S spol. s r.o.Kukučínova 2681 02401 Kysucké Nové Mesto
Dátum vzniku
piatok 21. februára 1997
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/10098/L

Zisk 2025

12 tis. €

+61 %

Aktíva

338 tis. €

+41 %

Vlastný kapitál

145 tis. €

+9,0 %

Zadlženosť

57,2 %

+12 pp

Hrubá marža

14,9 %

+0,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+61 %
−43 €1 065 €3 579 €3 043 €7 810 €307 €159 €149 €1 003 €3 888 €7 455 €12 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+23 %
113 tis. €88 tis. €205 tis. €110 tis. €150 tis. €117 tis. €116 tis. €103 tis. €130 tis. €233 tis. €316 tis. €389 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,1 %

+0,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

3,6 %

+0,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

8,3 %

+2,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,52

−54 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

15 tis. €

+59 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,5 %

−0,7 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

70 tis. €

−1,5 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

11,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

138 tis. €2014110 tis. €2015209 tis. €2016110 tis. €2017150 tis. €2018117 tis. €2019116 tis. €2020118 tis. €2021130 tis. €2022233 tis. €2023316 tis. €2024389 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru130 tis. €233 tis. €316 tis. €389 tis. €
Pridaná hodnota32 tis. €41 tis. €45 tis. €58 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti130 tis. €233 tis. €316 tis. €389 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 003 €3 888 €7 455 €12 tis. €
Daň z príjmov267 €1 130 €2 130 €3 280 €

Aktíva

  • Neobežný majetok134 tis. €
  • Obežný majetok203 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie145 tis. €
  • Záväzky193 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom275 tis. €229 tis. €240 tis. €338 tis. €
Neobežný majetok149 tis. €139 tis. €139 tis. €134 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok149 tis. €139 tis. €139 tis. €134 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok126 tis. €91 tis. €101 tis. €203 tis. €
Zásoby50 tis. €18 tis. €17 tis. €21 tis. €
Dlhodobé pohľadávky28 tis. €28 tis. €5 322 €6 524 €
Krátkodobé pohľadávky45 tis. €27 tis. €40 tis. €21 tis. €
Finančné účty3 836 €18 tis. €39 tis. €152 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky275 tis. €229 tis. €240 tis. €338 tis. €
Vlastné imanie121 tis. €125 tis. €133 tis. €145 tis. €
Základné imanie40 tis. €40 tis. €40 tis. €40 tis. €
HV minulých rokov78 tis. €79 tis. €83 tis. €90 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 003 €3 888 €7 455 €12 tis. €
Záväzky154 tis. €104 tis. €107 tis. €193 tis. €
Dlhodobé záväzky2 235 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky6 961 €26 tis. €30 tis. €134 tis. €
Bankové úvery dlhodobé99 tis. €60 tis. €60 tis. €41 tis. €
Bankové úvery krátkodobé44 tis. €18 tis. €17 tis. €15 tis. €
Rezervy957 €0 €0 €3 391 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €1 009 €960 €2 076 €82 €42 €39 €267 €1 130 €2 130 €3 280 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Výroba kakaa, výrobky z kakaa a cukroviniekPlatné od štvrtok 31. októbra 2019
  • Výroba potravín bez stabilizátorov, konzervantov, dochucovadiel, umelých farbív, umelých sladidiel, glutamanuPlatné od štvrtok 31. októbra 2019
  • Výroba slaných pochutínPlatné od štvrtok 31. októbra 2019
  • Výroba tepelne neupravovaných potravín zo sušeného ovocia, sušenej zeleniny, strukovín, olejnín, orechov a jadrovínPlatné od štvrtok 31. októbra 2019
  • Výroba vegánskych potravinových výrobkovPlatné od štvrtok 31. októbra 2019
  • Výroba výrobkov z pufovaných zŕn obilia, z praženého a transformovaného obilia – „cornflakes“, predvarené obilninyPlatné od štvrtok 31. októbra 2019
  • Výrobu cukroviniek (karamelov, ústnych pastiliek, nugátu, fondánu, bielej čokolády)Platné od štvrtok 31. októbra 2019
  • - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností,Platné od piatok 21. februára 1997
  • - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností,Platné od piatok 21. februára 1997
  • - výroba racionálnych tepelneupravovaných /extrudovaných/ potravín,Platné od piatok 21. februára 1997

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod pondelok 18. apríla 2011

    Adresa Lipova 868, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 21. februára 1997

    Adresa Ochodnica 41, Ochodnica, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 21. februára 1997 – pondelok 3. decembra 2012

    Adresa Nesluša 824, Nesluša, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 17
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 15. januára 2013

    Adresa Ochodnica 41, 02335 Ochodnica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad20 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 15. januára 2013

    Adresa Lipova 868, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad20 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. decembra 2012 – pondelok 14. januára 2013

    Adresa Ochodnica 41, 02335 Ochodnica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad40 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 14. augusta 2010 – pondelok 3. decembra 2012

    Adresa Nesluša 824, Nesluša, Slovenská republika

    Podiel3,33 %Vklad1 327,76 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 14. augusta 2010 – pondelok 3. decembra 2012

    Adresa Ochodnica 41, Ochodnica, Slovenská republika

    Podiel96,67 %Vklad38 504,95 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. marca 2003 – piatok 13. augusta 2010

    Adresa Nesluša 824, Nesluša, Slovenská republika

    Podiel3,33 %Vklad40 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. marca 2003 – piatok 13. augusta 2010

    Adresa Ochodnica 41, Ochodnica, Slovenská republika

    Podiel96,67 %Vklad1 160 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 6. októbra 1998 – pondelok 3. marca 2003

    Adresa Nesluša 824, Nesluša, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 6. októbra 1998 – pondelok 3. marca 2003

    Adresa Ochodnica 41, Ochodnica, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK
  • Ján BaranecZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 6. októbra 1998 – pondelok 3. marca 2003

    Adresa Ochodnica 537, Ochodnica, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad40 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/10098/L
Hlavná činnosť
Výroba suchárov, keksov, trvanlivého pečiva a koláčov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • utorok 4. marca 2003Na zasadnutí valného zhromaždenia konanom dňa 5.8.2002 bola schválená zmena spoločenskej zmluvy. Na zasadnutí valného zhromaždenia konanom dňa 30.12.2002 bola schválená zmena spoločenskej zmluvy.
  • utorok 6. októbra 1998Na zasadnutí valného zhromaždenia konanom dňa 15.5.1998 bol schválený dodatok č. 1/ k spoločenskej zmluve.
  • piatok 21. februára 1997Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 20.1.1997, podľa §105 a nas. zák. č. 513/91 Zb.
V-O-S spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

V-O-S spol. s r.o.

Kukučínova 2681, 02401 Kysucké Nové Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.