Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36379239・Rudnaya 2374/86, 01001 Žilina・Založené 1998
Obrat 2025
5,99 mil. €
+172 %Zisk 2025
8 091 €
+106 %Aktíva
1,05 mil. €
+235 %Vlastný kapitál
−107 tis. €
+7,0 %Zadlženosť
110,1 %
−27 ppHrubá marža
2,6 %
+1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
+6,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
+42 ppRentabilita aktív
ROE
-7,6 %
−121 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,63
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,2 %
+35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−375 tis. €
−459 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,89 mil. € | 2,35 mil. € | 2,2 mil. € | 5,98 mil. € |
| Pridaná hodnota | 98 tis. € | 73 tis. € | 26 tis. € | 157 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,89 mil. € | 2,39 mil. € | 2,2 mil. € | 5,99 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 946 € | −40 tis. € | −130 tis. € | 8 091 € |
| Daň z príjmov | 1 082 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 082 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 516 tis. € | 480 tis. € | 313 tis. € | 1,05 mil. € |
| Neobežný majetok | 151 tis. € | 116 tis. € | 82 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 151 tis. € | 116 tis. € | 82 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 1 € | 1 € | 1 € | 1 € |
| Obežný majetok | 358 tis. € | 360 tis. € | 226 tis. € | 632 tis. € |
| Zásoby | 16 tis. € | 95 tis. € | 26 tis. € | 203 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 10 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 307 tis. € | 255 tis. € | 198 tis. € | 422 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 11 tis. € | 2 191 € | 6 967 € |
| Časové rozlíšenie | 6 841 € | 4 293 € | 4 153 € | 365 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 516 tis. € | 480 tis. € | 313 tis. € | 1,05 mil. € |
| Vlastné imanie | 59 tis. € | 15 tis. € | −115 tis. € | −107 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 836 € | 2 837 € | 2 836 € | 2 836 € |
| HV minulých rokov | 5 013 € | 5 013 € | −35 tis. € | −165 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 946 € | −40 tis. € | −130 tis. € | 8 091 € |
| Záväzky | 457 tis. € | 465 tis. € | 428 tis. € | 1,15 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 123 tis. € | 99 tis. € | 76 tis. € | 52 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 296 tis. € | 269 tis. € | 293 tis. € | 1,01 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 35 tis. € | 94 tis. € | 57 tis. € | 92 tis. € |
| Rezervy | 3 587 € | 2 896 € | 1 220 € | 1 605 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 1 030 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Necpaly 291, 03812 Necpaly, Slovenská republika
Adresa Necpaly 291, 03812 Necpaly, Slovenská republika
Adresa A. Rudnaya 2374/86, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa A. Rudnaya 2374/86, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Klubina 122, Klubina, Slovenská republika
Adresa Labutia 207, Vranie, Slovenská republika
Adresa Necpaly 291, 03812 Necpaly, Slovenská republika
Adresa A. Rudnaya 2374/86, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Necpaly 291, 03812 Necpaly, Slovenská republika
Adresa A. Rudnaya 2374/86, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa A. Rudnaya 2374/86, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa A. Rudnaya 2374/86, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa A. Rudnaya 2374/86, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Labutia 207, Vranie, Slovenská republika
Adresa Labutia 207, Vranie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.