Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36382302・Vajanského 865/8, 02401 Kysucké Nové Mesto・Založené 1998
Obrat 2025
101 tis. €
+106 %Zisk 2025
21 tis. €
+781 %Aktíva
115 tis. €
−37 %Vlastný kapitál
101 tis. €
−26 %Zadlženosť
12,4 %
−12 ppHrubá marža
38,8 %
+7,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
20,7 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
18,2 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
20,8 %
+23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,04
+100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
+1 067 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,8 %
+33 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
101 tis. €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 088 € | 305 tis. € | 49 tis. € | 101 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 708 € | 163 tis. € | 15 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 308 € | 309 tis. € | 49 tis. € | 101 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −9 225 € | 98 tis. € | −3 079 € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 25 tis. € | 340 € | 5 502 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 193 tis. € | 320 tis. € | 182 tis. € | 115 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 193 tis. € | 320 tis. € | 182 tis. € | 115 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 518 € | 4 913 € | 3 863 € | 2 568 € |
| Finančné účty | 187 tis. € | 315 tis. € | 178 tis. € | 113 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 193 tis. € | 320 tis. € | 182 tis. € | 115 tis. € |
| Vlastné imanie | 192 tis. € | 290 tis. € | 137 tis. € | 101 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 194 tis. € | 184 tis. € | 133 tis. € | 72 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −9 225 € | 98 tis. € | −3 079 € | 21 tis. € |
| Záväzky | 1 612 € | 30 tis. € | 45 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 436 € | 29 tis. € | 45 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 176 € | 623 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Vajanského 865/8, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Nesluša 808, Nesluša, Slovenská republika
Adresa Vajanského 865/8, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vajanského 865/8, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vajanského 865/8, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vajanského 865, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vajanského 865, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vajanského 865, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Nesluša 808, Nesluša, Slovenská republika
Adresa Vajanského 865, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
7 zápisov z obchodného registra
MIDARO EDUCATION s.r.o.
Vajanského 865/8, 02401 Kysucké Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.