Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

DAVEX - SK, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36384593Brezová 65, 01008 Žilina - RosinkyZaložené 1999

Obrat 2025

1,61 mil. €

+0,6 %
IČO
36384593
DIČ
2020103228
IČ DPH
SK2020103228, podľa §4, registrácia od streda 17. marca 1999
Sídlo
DAVEX - SK, s.r.o.Brezová 65 01008 Žilina - Rosinky
Dátum vzniku
streda 3. marca 1999
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/11514/L

Zisk 2025

24 tis. €

−17 %

Aktíva

1,05 mil. €

−9,0 %

Vlastný kapitál

611 tis. €

+2,4 %

Zadlženosť

41,6 %

−6,5 pp

Hrubá marža

50,6 %

+3,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−17 %
52 tis. €31 tis. €42 tis. €3 722 €37 tis. €21 tis. €35 tis. €10 tis. €−46 tis. €116 tis. €29 tis. €24 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+0,6 %
959 tis. €1,08 mil. €1,15 mil. €1,09 mil. €1,11 mil. €1,24 mil. €1,2 mil. €1,27 mil. €1,23 mil. €1,52 mil. €1,6 mil. €1,61 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,5 %

−0,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,3 %

−0,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,0 %

−0,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,34

+18 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

30 tis. €

−17 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

19,6 %

−0,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

306 tis. €

+14 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

4,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

959 tis. €20141,08 mil. €20151,15 mil. €20161,1 mil. €20171,12 mil. €20181,24 mil. €20191,2 mil. €20201,27 mil. €20211,23 mil. €20221,53 mil. €20231,6 mil. €20241,61 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,23 mil. €1,52 mil. €1,6 mil. €1,61 mil. €
Pridaná hodnota549 tis. €725 tis. €753 tis. €813 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,23 mil. €1,53 mil. €1,6 mil. €1,61 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−46 tis. €116 tis. €29 tis. €24 tis. €
Daň z príjmov0 €21 tis. €7 238 €5 953 €
Daň z príjmov splatná0 €21 tis. €7 238 €5 953 €

Aktíva

  • Neobežný majetok604 tis. €
  • Obežný majetok437 tis. €
  • Časové rozlíšenie4 444 €

Pasíva

  • Vlastné imanie611 tis. €
  • Záväzky435 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,09 mil. €1,14 mil. €1,15 mil. €1,05 mil. €
Neobežný majetok675 tis. €551 tis. €730 tis. €604 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok675 tis. €551 tis. €730 tis. €604 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok411 tis. €588 tis. €416 tis. €437 tis. €
Zásoby157 tis. €182 tis. €145 tis. €177 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky186 tis. €290 tis. €254 tis. €254 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty68 tis. €116 tis. €17 tis. €6 090 €
Časové rozlíšenie2 659 €2 938 €3 764 €4 444 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,09 mil. €1,14 mil. €1,15 mil. €1,05 mil. €
Vlastné imanie472 tis. €581 tis. €597 tis. €611 tis. €
Základné imanie17 tis. €17 tis. €17 tis. €17 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 992 €1 992 €1 992 €1 992 €
HV minulých rokov499 tis. €446 tis. €549 tis. €568 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−46 tis. €116 tis. €29 tis. €24 tis. €
Záväzky617 tis. €561 tis. €552 tis. €435 tis. €
Dlhodobé záväzky6 455 €6 013 €163 tis. €151 tis. €
Krátkodobé záväzky160 tis. €198 tis. €147 tis. €131 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé422 tis. €329 tis. €206 tis. €112 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy28 tis. €28 tis. €37 tis. €41 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

13 tis. €11 tis. €16 tis. €2 908 €10 tis. €5 445 €9 390 €2 846 €0 €21 tis. €7 238 €5 953 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie13 579,24 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

21 registrovaných činností

  • - činnosti v oblasti nehnuteľnostíPlatné od streda 3. marca 1999
  • - činnosti v oblasti nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktuPlatné od streda 3. marca 1999
  • - leasing spojený s financovanímPlatné od streda 3. marca 1999
  • - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 3. marca 1999
  • - nákup a predaj nehnuteľnostíPlatné od streda 3. marca 1999
  • - podnikateľské poradenstvoPlatné od streda 3. marca 1999
  • - prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajovPlatné od streda 3. marca 1999
  • - prenájom motorových vozidielPlatné od streda 3. marca 1999
  • - prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstvaPlatné od streda 3. marca 1999
  • - prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personáluPlatné od streda 3. marca 1999

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 14. augusta 2002

    Adresa Piešťanská 2991/3, 01008 Žilina, Slovenská republika

  • Konateľod streda 3. marca 1999

    Adresa Piešťanská 2991/3, 01008 Žilina, Slovenská republika

  • Konateľstreda 3. marca 1999 – nedeľa 29. septembra 2002

    Adresa Piešťanská 3/97, Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 8
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 20. októbra 2009

    Adresa Piešťanská 2991/3, 01008 Žilina, Slovenská republika

    Podiel38 %Vklad6 307 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 20. októbra 2009

    Adresa Piešťanská 2991/3, 01008 Žilina, Slovenská republika

    Podiel62 %Vklad10 291 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 30. septembra 2002 – pondelok 19. októbra 2009

    Adresa Piešťanská 2991/3, 01008 Žilina, Slovenská republika

    Podiel38 %Vklad190 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 30. septembra 2002 – pondelok 19. októbra 2009

    Adresa Piešťanská 2991/3, 01008 Žilina, Slovenská republika

    Podiel62 %Vklad310 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 21. augusta 2000 – nedeľa 29. septembra 2002

    Adresa Piešťanská 3/97, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 21. augusta 2000 – nedeľa 29. septembra 2002

    Adresa Piešťanská 3/97, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. marca 1999 – nedeľa 20. augusta 2000

    Adresa Piešťanská 3/97, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. marca 1999 – nedeľa 20. augusta 2000

    Adresa Piešťanská 3/97, Žilina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/11514/L
Hlavná činnosť
Služby pre tlač a médiá
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • pondelok 30. septembra 2002Na valnom zhromaždení dňa 14.8. 2002 bola schválená zmena spoločenskej zmluvy.
  • streda 3. marca 1999Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 22.2.1999 podľa § 105 a nasl. zák. č. 513/91 Zb.
DAVEX - SK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

DAVEX - SK, s.r.o.

Brezová 65, 01008 Žilina - Rosinky

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.