Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36384844・Štúrova 339/26, 01401 Bytča・Založené 1999
Obrat 2025
335 tis. €
+24 %Zisk 2025
−28 tis. €
−891 %Aktíva
418 tis. €
−5,7 %Vlastný kapitál
442 tis. €
−6,0 %Zadlženosť
-5,9 %
+0,3 ppHrubá marža
33,3 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,4 %
−9,7 ppZisk / výnosy
ROA
-6,8 %
−7,6 ppRentabilita aktív
ROE
-6,4 %
−7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
22,82
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−26 tis. €
−579 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,3 %
−42 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
244 tis. €
−2,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 458 tis. € | 210 tis. € | 271 tis. € | 335 tis. € |
| Pridaná hodnota | 162 tis. € | 82 tis. € | 142 tis. € | 112 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 468 tis. € | 211 tis. € | 271 tis. € | 335 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | −67 tis. € | 3 575 € | −28 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 153 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 530 tis. € | 444 tis. € | 443 tis. € | 418 tis. € |
| Neobežný majetok | 198 tis. € | 206 tis. € | 184 tis. € | 162 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 198 tis. € | 206 tis. € | 184 tis. € | 162 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 333 tis. € | 239 tis. € | 259 tis. € | 255 tis. € |
| Zásoby | 1 901 € | 293 € | 234 € | 249 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 41 tis. € | 4 722 € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 289 tis. € | 234 tis. € | 245 tis. € | 238 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 530 tis. € | 444 tis. € | 443 tis. € | 418 tis. € |
| Vlastné imanie | 534 tis. € | 467 tis. € | 470 tis. € | 442 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 501 tis. € | 524 tis. € | 457 tis. € | 461 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | −67 tis. € | 3 575 € | −28 tis. € |
| Záväzky | −3 103 € | −23 tis. € | −28 tis. € | −25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −35 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 13 tis. € | 7 831 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Štúrova 339/26, Bytča, Slovenská republika
Adresa Štúrova 339/26, Bytča, Slovenská republika
Adresa Štúrova 339/26, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Štúrova 339/26, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Štúrova 339/26, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Sangrudos 3, Vilnius, Litovská republika
Adresa Štúrova 339/26, Bytča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.