Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36386154・Oškerda 36, 02332 Kysucké Nové Mesto・Založené 1999
Obrat 2024
184 tis. €
−9,4 %Zisk 2024
588 €
−28 %Aktíva
152 tis. €
−7,0 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+2,8 %Zadlženosť
85,6 %
−1,4 ppHrubá marža
48,0 %
+3,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
2,7 %
−1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,75
+9,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 489 €
−0,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
76,4 %
+9,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−27 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 144 tis. € | 197 tis. € | 194 tis. € | 183 tis. € |
| Pridaná hodnota | 54 tis. € | 85 tis. € | 86 tis. € | 88 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 169 tis. € | 198 tis. € | 203 tis. € | 184 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 136 € | 3 490 € | 817 € | 588 € |
| Daň z príjmov | 1 535 € | 1 864 € | 1 678 € | 1 901 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 119 tis. € | 126 tis. € | 163 tis. € | 152 tis. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 35 tis. € | 88 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 35 tis. € | 88 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 92 tis. € | 91 tis. € | 75 tis. € | 80 tis. € |
| Zásoby | 43 tis. € | 37 tis. € | 54 tis. € | 53 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 18 tis. € | 5 455 € | 4 644 € |
| Finančné účty | 33 tis. € | 35 tis. € | 16 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 119 tis. € | 126 tis. € | 163 tis. € | 152 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −1 361 € | 4 583 € | 8 073 € | 8 890 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 136 € | 3 490 € | 817 € | 588 € |
| Záväzky | 102 tis. € | 106 tis. € | 142 tis. € | 130 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 101 tis. € | 104 tis. € | 110 tis. € | 107 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 355 € | 2 068 € | 2 239 € | 1 957 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Oškerda 36, 02332 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Oškerda 36, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vansovej 1600/1, Žilina, Slovenská republika
Adresa T. Vansovej 1600/1, Žilina, Slovenská republika
Adresa Nanterská 7/40, Žilina, Slovenská republika
Adresa Nanterská 1682/7, Žilina, Slovenská republika
Adresa Levočská 2, Žilina, Slovenská republika
Adresa Ľubľanská 1678/2, Žilina, Slovenská republika
Adresa Oškerda 36, 02332 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Oškerda 36, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Oškerda 36, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Oškerda 36, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Oškerda 36, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Tulská 1676/18, Žilina, Slovenská republika
Adresa Republiky 1007/31, Žilina, Slovenská republika
Adresa T. Vansovej 1600/1, Žilina, Slovenská republika
Adresa J. Vojtaššáka 3146/10, Žilina, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 8, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.