Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36387487・Černyševského 3427/26, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 1999
Obrat 2024
0 €
Zisk 2024
−1 085 €
+15 %Aktíva
947 €
+16 %Vlastný kapitál
−270 €
−133 %Zadlženosť
128,5 %
+129 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-114,6 %
+42 ppRentabilita aktív
ROE
401,9 %
+558 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,78
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−745 €
+42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-45,6 %
−46 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−270 €
−133 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−947 €
−16 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | −545 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −108 € | −216 € | −1 274 € | −1 085 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 305 € | 2 089 € | 815 € | 947 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 305 € | 2 089 € | 815 € | 947 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 2 305 € | 2 089 € | 815 € | 947 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 305 € | 2 089 € | 815 € | 947 € |
| Vlastné imanie | 2 305 € | 2 089 € | 815 € | −270 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | — | — |
| HV minulých rokov | −4 559 € | −4 667 € | −4 883 € | −6 157 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −108 € | −216 € | −1 274 € | −1 085 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 217 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 217 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Hegyalja utca 819/2, 8500 Pápa, Maďarsko
Adresa Dániel út 23, 1125 Budapešť, Maďarsko
Adresa Smreková 26, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 22, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kysucký Lieskovec 60, Kysucký Lieskovec, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 22, Žilina, Slovenská republika
Adresa Smreková č. 26, Žilina, Slovenská republika
Adresa Hegyalja utca 819/2, 8500 Pápa, Maďarsko
Adresa Dániel út 23, 1125 Budapesť, Maďarsko
Adresa Cesta na štadión 331/16, 01004 Žilina, Slovenská republika
Adresa Smreková 26, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kysucký Lieskovec 60, Kysucký Lieskovec, Slovenská republika
Adresa Smreková 26, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kysucký Lieskovec 60, Kysucký Lieskovec, Slovenská republika
Adresa Smreková č. 26, Žilina, Slovenská republika
Adresa Smreková č. 26, Žilina, Slovenská republika
Adresa Dobšinského 22, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
FIRE, spol. s r.o.
Černyševského 3427/26, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.