Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36394246・Gabčíkova 484/19, 01313 Rajecké Teplice・Založené 2000
Obrat 2025
1 627 €
Zisk 2025
645 €
+112 %Aktíva
4 180 €
+27 %Vlastný kapitál
−83 tis. €
+0,8 %Zadlženosť
2 095,1 %
−562 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,6 %
Zisk / výnosy
ROA
15,4 %
+182 ppRentabilita aktív
ROE
-0,8 %
−7,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,05
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
645 €
+113 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
+6,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−83 tis. €
+0,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-23,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 200 € | 14 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 3 125 € | 7 909 € | −4 651 € | −160 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 293 € | 14 tis. € | 0 € | 1 627 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 025 € | 6 860 € | −5 471 € | 645 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 567 € | 340 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 460 € | 9 072 € | 3 286 € | 4 180 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 460 € | 9 072 € | 3 286 € | 4 180 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 181 € | 532 € | 666 € | 1 514 € |
| Finančné účty | 7 279 € | 8 540 € | 2 620 € | 2 666 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 460 € | 9 072 € | 3 286 € | 4 180 € |
| Vlastné imanie | −91 tis. € | −79 tis. € | −84 tis. € | −83 tis. € |
| Základné imanie | 6 772 € | 6 772 € | 6 772 € | 6 772 € |
| HV minulých rokov | −100 tis. € | −95 tis. € | −88 tis. € | −94 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 025 € | 6 860 € | −5 471 € | 645 € |
| Záväzky | 100 tis. € | 88 tis. € | 87 tis. € | 88 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 100 tis. € | 87 tis. € | 87 tis. € | 88 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 150 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Dunajská 66, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Gabčíkova 484, Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Gabčíková 484, Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Jozefa Gabčíka 484, 01313 Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Gabčíkova 484, Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Gabčíkova 484, Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Gabčíkova 484, Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Gabčíková 484, Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Gabčíková 484, Rajecké Teplice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
K-STYLE, s.r.o. v likvidácii
Gabčíkova 484/19, 01313 Rajecké Teplice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.