Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36397725・Závodie 394, 01004 Žilina・Založené 2001
Obrat 2025
836 tis. €
−5,3 %Zisk 2025
−12 tis. €
−225 %Aktíva
730 tis. €
−7,4 %Vlastný kapitál
235 tis. €
−4,8 %Zadlženosť
58,6 %
−1,6 ppHrubá marža
49,7 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,4 %
−2,5 ppZisk / výnosy
ROA
-1,6 %
−2,8 ppRentabilita aktív
ROE
-5,1 %
−8,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,79
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 257 €
−154 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-64,4 %
−93 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−41 tis. €
−112 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 742 tis. € | 796 tis. € | 851 tis. € | 830 tis. € |
| Pridaná hodnota | 370 tis. € | 386 tis. € | 421 tis. € | 412 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 750 tis. € | 802 tis. € | 883 tis. € | 836 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −52 tis. € | −33 tis. € | 9 524 € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 565 € | 1 800 € | 3 840 € | 4 674 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 565 € | 1 800 € | 3 840 € | 4 674 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,11 mil. € | 997 tis. € | 788 tis. € | 730 tis. € |
| Neobežný majetok | 771 tis. € | 645 tis. € | 603 tis. € | 569 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 771 tis. € | 645 tis. € | 603 tis. € | 569 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 332 tis. € | 350 tis. € | 183 tis. € | 159 tis. € |
| Zásoby | 5 416 € | 4 879 € | 4 725 € | 3 330 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 44 tis. € | 61 tis. € | 54 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 296 tis. € | 301 tis. € | 118 tis. € | 101 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 150 € | 1 908 € | 1 967 € | 1 948 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,11 mil. € | 997 tis. € | 788 tis. € | 730 tis. € |
| Vlastné imanie | 411 tis. € | 379 tis. € | 247 tis. € | 235 tis. € |
| Základné imanie | 216 tis. € | 216 tis. € | 216 tis. € | 216 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| HV minulých rokov | 226 tis. € | 174 tis. € | 0 € | 9 524 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −52 tis. € | −33 tis. € | 9 524 € | −12 tis. € |
| Záväzky | 633 tis. € | 546 tis. € | 474 tis. € | 428 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 169 tis. € | 110 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 170 tis. € | 213 tis. € | 203 tis. € | 200 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 76 tis. € | 42 tis. € | 8 000 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 204 tis. € | 170 tis. € | 111 tis. € | 77 tis. € |
| Rezervy | 13 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 62 tis. € | 72 tis. € | 67 tis. € | 67 tis. € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Pod sadom 1133/61, 01004 Žilina - Závodie, Slovenská republika
Adresa Oravská 3782/15, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Oravská 3782/15, Žilina, Slovenská republika
Adresa Javorová 3070/3, Žilina, Slovenská republika
Adresa Oravská 3782/15, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Pod sadom 1133/61, 01004 Žilina - Závodie, Slovenská republika
Adresa Oravská 3782/15, Žilina, Slovenská republika
Adresa Pod sadom 1133/61, 01004 Žilina - Závodie, Slovenská republika
Adresa Oravská 3782/15, Žilina, Slovenská republika
Adresa Javorová 3070/3, Žilina, Slovenská republika
Adresa Oravská 3782/15, Žilina, Slovenská republika
Adresa Javorová 3070/3, Žilina, Slovenská republika
Adresa Oravská 3782/15, Žilina, Slovenská republika
Adresa Javorová 3070/3, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.