Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36401498・Zborov nad Bystricou 2, 02303 Zborov nad Bystricou・Založené 2001
Obrat 2025
1,21 mil. €
−16 %Zisk 2025
103 tis. €
−53 %Aktíva
853 tis. €
+8,9 %Vlastný kapitál
595 tis. €
+21 %Zadlženosť
17,4 %
−3,9 ppHrubá marža
49,8 %
−3,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,5 %
−6,5 ppZisk / výnosy
ROA
12,0 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
17,2 %
−27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,54
−0,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
134 tis. €
−51 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,3 %
+1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
208 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,24 mil. € | 1,06 mil. € | 1,43 mil. € | 1,19 mil. € |
| Pridaná hodnota | 561 tis. € | 466 tis. € | 765 tis. € | 590 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,26 mil. € | 1,08 mil. € | 1,44 mil. € | 1,21 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 131 tis. € | 20 tis. € | 216 tis. € | 103 tis. € |
| Daň z príjmov | 37 tis. € | 7 360 € | 59 tis. € | 31 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 37 tis. € | 7 360 € | 59 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 752 tis. € | 772 tis. € | 784 tis. € | 853 tis. € |
| Neobežný majetok | 399 tis. € | 456 tis. € | 391 tis. € | 504 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 399 tis. € | 456 tis. € | 391 tis. € | 504 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 348 tis. € | 311 tis. € | 388 tis. € | 342 tis. € |
| Zásoby | 22 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 76 tis. € | 180 tis. € | 176 tis. € | 105 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 250 tis. € | 108 tis. € | 187 tis. € | 200 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 5 451 € | 4 053 € | 5 258 € | 7 287 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 752 tis. € | 772 tis. € | 784 tis. € | 853 tis. € |
| Vlastné imanie | 511 tis. € | 532 tis. € | 492 tis. € | 595 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 731 € | 732 € | 732 € | 732 € |
| HV minulých rokov | 106 tis. € | 237 tis. € | 1 587 € | 218 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 131 tis. € | 20 tis. € | 216 tis. € | 103 tis. € |
| Záväzky | 128 tis. € | 102 tis. € | 167 tis. € | 149 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 677 € | 5 991 € | 7 074 € | 7 848 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 82 tis. € | 152 tis. € | 135 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 3 000 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 12 tis. € | 12 tis. € | 7 854 € | 6 204 € |
| Časové rozlíšenie | 113 tis. € | 138 tis. € | 124 tis. € | 110 tis. € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Zborov nad Bystricou 2, Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Adresa Na Podstráni 3068/26A, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa M. Nešporu 1186/12, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Na Podstráni 3068/26A, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Zborov nad Bystricou 2, Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Adresa Na Podstráni 3068/26A, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Zborov nad Bystricou 2, Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Adresa Zborov nad Bystricou 2, Zborov nad Bystricou, Slovenská republika
Adresa M. Nešporu 1186/12, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.