Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

GASTROTUR, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36402435Pribišova 6, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova VesZaložené 2001

Obrat 2023

661 tis. €

+17 %
IČO
36402435
DIČ
2020136118
IČ DPH
SK2020136118, podľa §4, registrácia od štvrtok 1. januára 2004
Sídlo
GASTROTUR, spol. s r.o.Pribišova 6 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Dátum vzniku
utorok 27. novembra 2001
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/38301/B

Zisk 2023

48 tis. €

+476 %

Aktíva

489 tis. €

+15 %

Vlastný kapitál

75 tis. €

+182 %

Zadlženosť

84,8 %

−9,0 pp

Hrubá marža

60,4 %

+16 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+476 %
2 761 €3 190 €718 €1 669 €592 €1 021 €−87 tis. €110 €8 354 €48 tis. €2014201520162017201820192020202120222023

Tržby

+16 %
161 tis. €316 tis. €415 tis. €375 tis. €363 tis. €483 tis. €367 tis. €270 tis. €540 tis. €628 tis. €2014201520162017201820192020202120222023

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

7,3 %

+5,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

9,8 %

+7,9 pp

Rentabilita aktív

ROE

64,6 %

+33 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,85

+19 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

53 tis. €

+535 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

9,4 %

+9,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

222 tis. €

+47 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

16,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

194 tis. €2014380 tis. €2015424 tis. €2016430 tis. €2017454 tis. €2018535 tis. €2019436 tis. €2020373 tis. €2021564 tis. €2022661 tis. €2023

Výkaz ziskov a strát

Položka2020202120222023
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru367 tis. €270 tis. €540 tis. €628 tis. €
Pridaná hodnota131 tis. €121 tis. €239 tis. €379 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti436 tis. €373 tis. €564 tis. €661 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−87 tis. €110 €8 354 €48 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €7 €4 998 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €7 €4 998 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok484 tis. €
  • Časové rozlíšenie4 189 €

Pasíva

  • Vlastné imanie75 tis. €
  • Záväzky414 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2020202120222023
Majetok celkom384 tis. €373 tis. €427 tis. €489 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok363 tis. €356 tis. €423 tis. €484 tis. €
Zásoby225 tis. €300 tis. €310 tis. €348 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky52 tis. €40 tis. €88 tis. €133 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty86 tis. €16 tis. €24 tis. €4 023 €
Časové rozlíšenie21 tis. €17 tis. €3 893 €4 189 €

Pasíva

Položka2020202120222023
Spolu vlastné imanie a záväzky384 tis. €373 tis. €427 tis. €489 tis. €
Vlastné imanie18 tis. €18 tis. €26 tis. €75 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €510 €663 €
HV minulých rokov2 832 €−84 tis. €−84 tis. €−76 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−87 tis. €110 €8 354 €48 tis. €
Záväzky366 tis. €354 tis. €400 tis. €414 tis. €
Dlhodobé záväzky4 362 €4 513 €3 558 €4 172 €
Krátkodobé záväzky231 tis. €239 tis. €272 tis. €262 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €29 tis. €
Bankové úvery dlhodobé60 tis. €46 tis. €33 tis. €21 tis. €
Bankové úvery krátkodobé60 tis. €61 tis. €86 tis. €89 tis. €
Rezervy11 tis. €4 279 €5 052 €7 502 €
Časové rozlíšenie0 €1 077 €490 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

995 €1 044 €1 075 €1 052 €0 €2 354 €0 €0 €7 €4 998 €2014201520162017201820192020202120222023
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie5 732,22 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu5 709,19 €Áno

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • - krajčírske služby,Platné od utorok 27. novembra 2001
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,Platné od utorok 27. novembra 2001
  • - pohostinská činnosť a závodné stravovanie,Platné od utorok 27. novembra 2001
  • - sprostredkovateľská činnosť,Platné od utorok 27. novembra 2001
  • - výroba hotových jedál a polotovarov,Platné od utorok 27. novembra 2001
  • - výroba odevných výrobkov,Platné od utorok 27. novembra 2001
  • - výroba textilných výrobkov,Platné od utorok 27. novembra 2001

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 15. apríla 2026

    Adresa Pribišova 3173/6, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 26. októbra 2009 – streda 22. apríla 2026

    Adresa Čadečka 3048, 02201 Čadca, Slovenská republika

  • Konateľutorok 27. novembra 2001 – štvrtok 25. februára 2010

    Adresa Staškov 546, Staškov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 5. marca 2022

    Adresa Čadečka 3048, 02201 Čadca, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 19. februára 2022 – piatok 4. marca 2022

    Adresa Staškov 546, 02353 Staškov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. februára 2010 – piatok 18. februára 2022

    Adresa Staškov 546, Staškov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 18. októbra 2005 – štvrtok 25. februára 2010

    Adresa Staškov 546, Staškov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 29. septembra 2003 – pondelok 17. októbra 2005

    Adresa Staškov 546, Staškov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Ivana HrtusováZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 27. novembra 2001 – nedeľa 28. septembra 2003

    Adresa Vysoká nad Kysucou 37, Vysoká nad Kysucou, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad170 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 27. novembra 2001 – nedeľa 28. septembra 2003

    Adresa Staškov 546, Staškov, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad30 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/38301/B
Hlavná činnosť
Maloobchod s odevmi
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • piatok 26. februára 2010Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 26.10.2009.
  • pondelok 29. septembra 2003Na zasadnutí valného zhromaždenia dňa 26.5. 2003 bola schválená zmena spoločenskej zmluvy.
  • utorok 27. novembra 2001Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 7.8. 2001, podľa § 105 a nasl. Zák.č. 513/91 Zb.
GASTROTUR, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

GASTROTUR, spol. s r.o.

Pribišova 6, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.