Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36402974・Murgašova 18, 01001 Žilina・Založené 2001
Obrat 2025
15,6 mil. €
+12 %Zisk 2025
1,04 mil. €
−5,7 %Aktíva
5,45 mil. €
+6,0 %Vlastný kapitál
3,68 mil. €
−0,2 %Zadlženosť
32,5 %
+4,2 ppHrubá marža
18,0 %
−0,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,7 %
−1,2 ppZisk / výnosy
ROA
19,1 %
−2,4 ppRentabilita aktív
ROE
28,3 %
−1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,08
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1,37 mil. €
−2,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,1 %
+2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3,54 mil. €
−3,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9,94 mil. € | 10,56 mil. € | 13,95 mil. € | 15,58 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,91 mil. € | 1,97 mil. € | 2,63 mil. € | 2,8 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9,94 mil. € | 10,56 mil. € | 13,95 mil. € | 15,6 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 775 tis. € | 751 tis. € | 1,1 mil. € | 1,04 mil. € |
| Daň z príjmov | 217 tis. € | 199 tis. € | 300 tis. € | 329 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 217 tis. € | 199 tis. € | 300 tis. € | 329 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4,01 mil. € | 4,48 mil. € | 5,14 mil. € | 5,45 mil. € |
| Neobežný majetok | 26 tis. € | 17 tis. € | 52 tis. € | 175 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 26 tis. € | 17 tis. € | 52 tis. € | 175 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3,97 mil. € | 4,48 mil. € | 5,07 mil. € | 5,24 mil. € |
| Zásoby | 1,5 mil. € | 1,31 mil. € | 1,16 mil. € | 1,71 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 725 tis. € | 870 tis. € | 1,08 mil. € | 1,26 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1,74 mil. € | 2,3 mil. € | 2,83 mil. € | 2,27 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 17 tis. € | −17 tis. € | 20 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4,01 mil. € | 4,48 mil. € | 5,14 mil. € | 5,45 mil. € |
| Vlastné imanie | 2,95 mil. € | 3,54 mil. € | 3,68 mil. € | 3,68 mil. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 2,17 mil. € | 2,79 mil. € | 2,57 mil. € | 2,63 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 775 tis. € | 751 tis. € | 1,1 mil. € | 1,04 mil. € |
| Záväzky | 1,06 mil. € | 937 tis. € | 1,46 mil. € | 1,77 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 7 644 € | 5 526 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,02 mil. € | 884 tis. € | 1,4 mil. € | 1,7 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 30 tis. € | 43 tis. € | 46 tis. € | 64 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Hlboká cesta 8375/20A, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Nesluša 902, Nesluša, Slovenská republika
Adresa Divina 565, Divina, Slovenská republika
Adresa Hlboká cesta 8375/20A, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Nesluša 902, Nesluša, Slovenská republika
Adresa Divina 565, Divina, Slovenská republika
Adresa Divina 565, Divina, Slovenská republika
Adresa Nesluša 902, Nesluša, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.