Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36405850・Sasinkova 597/9, 01001 Žilina・Založené 2002
Obrat 2025
3,64 mil. €
+60 %Zisk 2025
143 tis. €
+27 %Aktíva
2,08 mil. €
−32 %Vlastný kapitál
1,28 mil. €
−9,7 %Zadlženosť
38,4 %
−15 ppHrubá marža
18,5 %
−4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,9 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
6,9 %
+3,2 ppRentabilita aktív
ROE
11,1 %
+3,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,38
+228 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
154 tis. €
+25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,5 %
−1,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,47 mil. €
+54 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,13 mil. € | 1,6 mil. € | 2,27 mil. € | 2,79 mil. € |
| Pridaná hodnota | 319 tis. € | 358 tis. € | 522 tis. € | 516 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,15 mil. € | 1,6 mil. € | 2,28 mil. € | 3,64 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 13 tis. € | 112 tis. € | 143 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 658 € | 5 192 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 4 658 € | 5 192 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,2 mil. € | 2,83 mil. € | 3,04 mil. € | 2,08 mil. € |
| Neobežný majetok | 980 tis. € | 1,25 mil. € | 1,07 mil. € | 328 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 811 tis. € | 863 tis. € | 851 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 169 tis. € | 392 tis. € | 222 tis. € | 175 tis. € |
| Obežný majetok | 1,21 mil. € | 1,57 mil. € | 1,96 mil. € | 1,74 mil. € |
| Zásoby | 234 tis. € | 548 tis. € | 297 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 10 tis. € | 384 tis. € | 1,24 mil. € | 932 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 582 tis. € | 503 tis. € | 416 tis. € | 748 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 386 tis. € | 138 tis. € | 5 634 € | 40 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 537 € | 3 789 € | 5 289 € | 8 355 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,2 mil. € | 2,83 mil. € | 3,04 mil. € | 2,08 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,29 mil. € | 1,3 mil. € | 1,42 mil. € | 1,28 mil. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 1,27 mil. € | 1,28 mil. € | 1,3 mil. € | 1,13 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 13 tis. € | 112 tis. € | 143 tis. € |
| Záväzky | 904 tis. € | 1,53 mil. € | 1,62 mil. € | 797 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 175 € | 3 749 € | 4 489 € | 5 578 € |
| Krátkodobé záväzky | 110 tis. € | 823 tis. € | 1,0 mil. € | 273 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 791 tis. € | 699 tis. € | 609 tis. € | 518 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Pod sadom 564/12, 01004 Žilina, Slovenská republika
Adresa Tajovského 2030/22, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Komenského 34, Michalovce, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 3220/18, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Bajzova 3120/26, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Soboš 5, Soboš, Slovenská republika
Adresa Pod sadom 564/12, 01004 Žilina, Slovenská republika
Adresa Tajovského 2030/22, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 3220/18, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Bajzova 3120/26, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 3220/18, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Bajzova 3120/26, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Komenského 34, Michalovce, Slovenská republika
Adresa Soboš 5, Soboš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.