Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Inter-Vion Slovakia, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36407640Pri Rajčianke 49, 01001 ŽilinaZaložené 2002

Obrat 2024

553 tis. €

−8,3 %
IČO
36407640
DIČ
2020100104
IČ DPH
SK2020100104, podľa §4, registrácia od pondelok 18. novembra 2002
Sídlo
Inter-Vion Slovakia, s.r.o.Pri Rajčianke 49 01001 Žilina
Dátum vzniku
piatok 20. septembra 2002
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/13803/L

Zisk 2024

14 tis. €

+20 %

Aktíva

66 tis. €

−75 %

Vlastný kapitál

21 tis. €

+114 %

Zadlženosť

67,9 %

−89 pp

Hrubá marža

14,0 %

+1,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+20 %
66 tis. €77 tis. €63 tis. €71 tis. €2 057 €595 €−4 796 €3 972 €7 374 €12 tis. €14 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−8,3 %
373 tis. €412 tis. €380 tis. €433 tis. €490 tis. €570 tis. €518 tis. €495 tis. €508 tis. €603 tis. €553 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,6 %

+0,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

22,0 %

+17 pp

Rentabilita aktív

ROE

68,5 %

+77 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

12,61

+1 514 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

18 tis. €

+20 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

60 tis. €

+186 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

4,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

373 tis. €2014412 tis. €2015380 tis. €2016433 tis. €2017490 tis. €2018570 tis. €2019518 tis. €2020495 tis. €2021508 tis. €2022603 tis. €2023553 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru495 tis. €508 tis. €603 tis. €553 tis. €
Pridaná hodnota20 tis. €79 tis. €74 tis. €78 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti495 tis. €508 tis. €603 tis. €553 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení3 972 €7 374 €12 tis. €14 tis. €
Daň z príjmov1 056 €1 960 €3 193 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok66 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie21 tis. €
  • Záväzky45 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom177 tis. €172 tis. €265 tis. €66 tis. €
Neobežný majetok54 tis. €23 tis. €12 tis. €0 €
Dlhodobý hmotný majetok54 tis. €23 tis. €12 tis. €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok123 tis. €148 tis. €252 tis. €66 tis. €
Zásoby24 tis. €30 tis. €75 tis. €13 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky82 tis. €88 tis. €124 tis. €0 €
Finančné účty17 tis. €31 tis. €54 tis. €52 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky177 tis. €172 tis. €265 tis. €66 tis. €
Vlastné imanie11 tis. €−140 tis. €−150 tis. €21 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov0 €−154 tis. €−169 tis. €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení3 972 €7 374 €12 tis. €14 tis. €
Záväzky167 tis. €311 tis. €415 tis. €45 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €36 tis. €0 €
Krátkodobé záväzky135 tis. €244 tis. €323 tis. €5 212 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé31 tis. €68 tis. €55 tis. €39 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €1 538 €980 €960 €1 438 €2 654 €789 €1 056 €1 960 €3 193 €3 840 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHRok vzniku dôvodov2020Dátum zverejneniaštvrtok 25. februára 2021Áno
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2013Dátum zverejneniautorok 27. augusta 2013Dátum odobratia zo zoznamustreda 3. decembra 2014Áno
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 639,38 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu688,36 €Áno

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 30. marca 2011
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 30. marca 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 30. marca 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 30. marca 2011
  • počítačové službyPlatné od streda 30. marca 2011
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 30. marca 2011
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníPlatné od streda 30. marca 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 30. marca 2011
  • reklamné a marketingové službyPlatné od streda 30. marca 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od streda 30. marca 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 20. septembra 2002

    Adresa Radoľa 207, 02336 Radoľa, Slovenská republika

  • Peter MrvaZaniknuté
    Konateľstreda 24. júna 2009 – piatok 28. júna 2013

    Adresa Radoľa 207, 02336 Radoľa, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 20. septembra 2002 – štvrtok 23. júla 2009

    Adresa Clementisova 1358/90, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 24. júla 2009

    Adresa Radoľa 207, 02336 Radoľa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 7. apríla 2009 – štvrtok 23. júla 2009

    Adresa Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa, Poľská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 24. marca 2006 – pondelok 6. apríla 2009

    Adresa Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa, Poľská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 20. septembra 2002 – štvrtok 23. marca 2006

    Adresa Dolní Paseky 953, 75661 Rožňov pod Radhoštěm, Česká republika

    Podiel85 %Vklad170 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 20. septembra 2002 – štvrtok 23. marca 2006

    Adresa Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa, Poľská republika

    Podiel15 %Vklad30 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/13803/L
Hlavná činnosť
Maloobchod so športovými potrebami
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • piatok 20. septembra 2002Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 28.8.2002, podľa § 105 a nasl. Zák. č. 513/91 Zb.
Inter-Vion Slovakia, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Inter-Vion Slovakia, s.r.o.

Pri Rajčianke 49, 01001 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.