Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36407771・Košická 2, 01065 Žilina・Založené 2002
Obrat 2025
35,11 mil. €
−16 %Zisk 2025
582 tis. €
+18 %Aktíva
57,1 mil. €
−6,6 %Vlastný kapitál
13,52 mil. €
+1,8 %Zadlženosť
76,2 %
−2,0 ppHrubá marža
-60,9 %
+5,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
+0,5 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
4,3 %
+0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,69
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
763 tis. €
−0,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,7 %
−12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6,57 mil. €
−14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8,63 mil. € | 9,2 mil. € | 9,38 mil. € | 9,59 mil. € |
| Pridaná hodnota | −5,51 mil. € | −6,57 mil. € | −6,27 mil. € | −5,84 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31,65 mil. € | 34,85 mil. € | 41,6 mil. € | 35,11 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 558 tis. € | 550 tis. € | 494 tis. € | 582 tis. € |
| Daň z príjmov | 137 tis. € | 117 tis. € | 273 tis. € | 181 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 233 tis. € | 369 tis. € | 6 295 € | 47 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 45,12 mil. € | 60,93 mil. € | 61,15 mil. € | 57,1 mil. € |
| Neobežný majetok | 23,75 mil. € | 34,91 mil. € | 30,66 mil. € | 28,01 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 17,26 mil. € | 29,59 mil. € | 26,78 mil. € | 24,11 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 6,49 mil. € | 5,32 mil. € | 3,88 mil. € | 3,9 mil. € |
| Obežný majetok | 21,02 mil. € | 26,0 mil. € | 16,14 mil. € | 16,08 mil. € |
| Zásoby | 244 tis. € | 275 tis. € | 266 tis. € | 225 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 6,84 mil. € | 5,7 mil. € | 4,56 mil. € | 3,42 mil. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12,86 mil. € | 17,38 mil. € | 8,36 mil. € | 7,84 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1,07 mil. € | 2,64 mil. € | 2,96 mil. € | 4,59 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 347 tis. € | 19 tis. € | 14,35 mil. € | 13,02 mil. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 45,12 mil. € | 60,93 mil. € | 61,15 mil. € | 57,1 mil. € |
| Vlastné imanie | 14,26 mil. € | 13,21 mil. € | 13,28 mil. € | 13,52 mil. € |
| Základné imanie | 11,59 mil. € | 11,59 mil. € | 11,59 mil. € | 11,59 mil. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1,64 mil. € | 1,7 mil. € | 1,76 mil. € | 1,8 mil. € |
| HV minulých rokov | 447 tis. € | 558 tis. € | 666 tis. € | 748 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 558 tis. € | 550 tis. € | 494 tis. € | 582 tis. € |
| Záväzky | 30,84 mil. € | 47,68 mil. € | 47,8 mil. € | 43,49 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 22,2 mil. € | 35,14 mil. € | 23,82 mil. € | 20,04 mil. € |
| Krátkodobé záväzky | 6,34 mil. € | 10,94 mil. € | 8,53 mil. € | 9,5 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 12,81 mil. € | 11,48 mil. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 608 tis. € | 0 € | 1,3 mil. € | 1,33 mil. € |
| Rezervy | 996 tis. € | 956 tis. € | 691 tis. € | 527 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 15 tis. € | 43 tis. € | 64 tis. € | 86 tis. € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Člen predstavenstva
Adresa Hlboká cesta 2188/2, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Podpredseda predstavenstva
Adresa Juraja Závodského 475/184, 01004 Žilina, Slovenská republika
Predseda predstavenstva
Adresa Antona Bernoláka 2167/27, 01001 Žilina, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Hlboká cesta 2188/2, 03861 Vrútky, Slovenská republika
člen
Adresa Hollého 4790/87, Martin, Slovenská republika
člen
Adresa Hlboká cesta 2188/2, Vrútky, Slovenská republika
podpredseda
Adresa Juraja Závodského 475/184, Žilina - Závodie, Slovenská republika
člen
Adresa Juraja Závodského 475/184, Žilina - Závodie, Slovenská republika
podpredseda
Adresa Trnavská 1355/4, Žilina, Slovenská republika
člen
Adresa Čadečka 666, Čadca, Slovenská republika
Adresa Na Frambor 360/33, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Adresa Nad škôlkou 297/8, 01313 Kunerad, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 3, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Kollárová 2640/13, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa B. S. Timravy 950/12, Žilina, Slovenská republika
Adresa Radlinského, 637/22, Žilina, Slovensko
Adresa Na Frambor 360/33, Hôrky, Slovenská republika
Adresa Petzvalova 3376/47, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Záhradkárska 883/5, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Horelica 456, 02201 Čadca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Slovenská autobusová doprava Žilina , akciová spoločnosť
Košická 2, 01065 Žilina
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.