Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ENERGOCENTRUM, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36409774I.československej brigády 3234/6, 03861 VrútkyZaložené 2003

Obrat 2025

148 tis. €

−39 %
IČO
36409774
DIČ
2021708975
IČ DPH
SK2021708975, podľa §4, registrácia od streda 4. decembra 2019
Sídlo
ENERGOCENTRUM, s.r.o.I.československej brigády 3234/6 03861 Vrútky
Dátum vzniku
streda 12. februára 2003
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/14025/L

Zisk 2025

71 €

−99 %

Aktíva

121 tis. €

+26 %

Vlastný kapitál

31 tis. €

−8,6 %

Zadlženosť

74,3 %

+9,9 pp

Hrubá marža

33,9 %

+6,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−99 %
−4 493 €2 009 €−347 €−1 077 €−896 €19 tis. €−2 800 €2 657 €−643 €5 119 €12 tis. €71 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−41 %
31 tis. €34 tis. €17 tis. €9 373 €3 780 €65 tis. €69 tis. €75 tis. €89 tis. €132 tis. €241 tis. €142 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,0 %

−5,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,1 %

−13 pp

Rentabilita aktív

ROE

0,2 %

−36 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,64

−44 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

1 968 €

−88 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

96,4 %

+70 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−33 tis. €

−445 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

15,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

32 tis. €201435 tis. €201517 tis. €201610 tis. €20173 991 €201865 tis. €201969 tis. €202080 tis. €202189 tis. €2022132 tis. €2023241 tis. €2024148 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru89 tis. €132 tis. €241 tis. €142 tis. €
Pridaná hodnota49 tis. €55 tis. €66 tis. €48 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti89 tis. €132 tis. €241 tis. €148 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−643 €5 119 €12 tis. €71 €
Daň z príjmov3 016 €2 695 €4 429 €1 897 €

Aktíva

  • Neobežný majetok61 tis. €
  • Obežný majetok60 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie31 tis. €
  • Záväzky90 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom63 tis. €47 tis. €96 tis. €121 tis. €
Neobežný majetok18 tis. €28 tis. €23 tis. €61 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok18 tis. €28 tis. €23 tis. €61 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok44 tis. €18 tis. €73 tis. €60 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky24 tis. €13 tis. €25 tis. €22 tis. €
Finančné účty21 tis. €4 906 €47 tis. €37 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky63 tis. €47 tis. €96 tis. €121 tis. €
Vlastné imanie23 tis. €29 tis. €34 tis. €31 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov15 tis. €15 tis. €12 tis. €21 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−643 €5 119 €12 tis. €71 €
Záväzky39 tis. €18 tis. €62 tis. €90 tis. €
Dlhodobé záväzky69 €41 €−3 521 €−6 922 €
Krátkodobé záväzky31 tis. €18 tis. €63 tis. €93 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €1 996 €1 430 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €480 €480 €480 €17 €5 266 €521 €1 450 €3 016 €2 695 €4 429 €1 897 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie223,47 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

32 registrovaných činností

  • masérske službyPlatné od utorok 25. októbra 2005
  • predaj nápojov na priamu konzumáciuPlatné od utorok 25. októbra 2005
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, mrazených krémovPlatné od utorok 25. októbra 2005
  • predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciuPlatné od utorok 25. októbra 2005
  • projektovanie stavieb Technické vybavenie stavieb - zdravotechnika /vodovod, kanalizácia, plyn/ Technologické zariadenia stavieb - zariadenia pre distribúciu technických plynovPlatné od utorok 25. októbra 2005
  • - automatické spracovanie dát,Platné od streda 12. februára 2003
  • - finančný leasing,Platné od streda 12. februára 2003
  • - inžinierske činnosti súvisiace s technickým poradenstvom,Platné od streda 12. februára 2003
  • - kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb,Platné od streda 12. februára 2003
  • - maloobchod s rozličným tovarom v rozsahu voľných živností,Platné od streda 12. februára 2003

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod streda 12. februára 2003

    Adresa Potočná 2856/10, 03861 Vrútky, Slovenská republika

  • Konateľod streda 12. februára 2003

    Adresa Ulica za mostom 2287/4A, 03861 Vrútky, Slovenská republika

  • Konateľstreda 12. februára 2003 – streda 25. septembra 2019

    Adresa Potočná 10, Vrútky, Slovenská republika

  • Konateľstreda 12. februára 2003 – streda 25. septembra 2019

    Adresa Potočná 10, Vrútky, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 26. septembra 2019

    Adresa Potočná 2756/10, 03861 Vrútky, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 26. septembra 2019

    Adresa Ulica za mostom 2287/4A, 03861 Vrútky, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 12. decembra 2009 – streda 25. septembra 2019

    Adresa Potočná 10, Vrútky, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 12. decembra 2009 – streda 25. septembra 2019

    Adresa Potočná 10, Vrútky, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 12. februára 2003 – piatok 11. decembra 2009

    Adresa Potočná 10, Vrútky, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 12. februára 2003 – piatok 11. decembra 2009

    Adresa Potočná 10, Vrútky, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/14025/L
Hlavná činnosť
Činnosti fitnes centier
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 12. februára 2003Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 18.12. 2002, podľa § 105 a nasl. Zák.č. 513/91 Zb.
ENERGOCENTRUM, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ENERGOCENTRUM, s.r.o.

I.československej brigády 3234/6, 03861 Vrútky

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.