Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36412384・ČSA 1306/13, 02404 Kysucké Nové Mesto・Založené 2003
Obrat 2025
151 tis. €
+55 %Zisk 2025
1 587 €
+127 %Aktíva
18 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
−29 tis. €
+5,2 %Zadlženosť
260,2 %
−39 ppHrubá marža
6,3 %
+1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
+7,0 ppZisk / výnosy
ROA
8,8 %
+47 ppRentabilita aktív
ROE
-5,5 %
−25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,26
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 547 €
+153 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
37,7 %
+58 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−35 tis. €
+4,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 92 tis. € | 91 tis. € | 97 tis. € | 151 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 175 € | 7 248 € | 4 972 € | 9 438 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 92 tis. € | 94 tis. € | 97 tis. € | 151 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 639 € | 1 000 € | −5 795 € | 1 587 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 438 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 9 136 € | 5 978 € | 5 978 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 9 136 € | 5 978 € | 5 978 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 474 € | 11 tis. € | 9 215 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 474 € | 11 tis. € | 9 215 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | −26 tis. € | −25 tis. € | −30 tis. € | −29 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −31 tis. € | −32 tis. € | −31 tis. € | −37 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 639 € | 1 000 € | −5 795 € | 1 587 € |
| Záväzky | 44 tis. € | 45 tis. € | 46 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 29 € |
| Krátkodobé záväzky | 44 tis. € | 45 tis. € | 46 tis. € | 47 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa ČSA 1306/13, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa SNP 1037, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa ČSA 1306/13, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa SNP 1037, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa SNP 1037, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.