Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36412554・Mudroňova 16, 03601 Martin・Založené 2003
Obrat 2024
324 tis. €
+67 %Zisk 2024
16 tis. €
+126 %Aktíva
193 tis. €
+7,6 %Vlastný kapitál
83 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
57,0 %
+3,2 ppHrubá marža
25,2 %
−58 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,9 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
8,2 %
+4,3 ppRentabilita aktív
ROE
19,0 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,75
−64 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
+123 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
−1,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−25 tis. €
−139 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 140 tis. € | 156 tis. € | 179 tis. € | 211 tis. € |
| Pridaná hodnota | 106 tis. € | 120 tis. € | 149 tis. € | 53 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 140 tis. € | 156 tis. € | 194 tis. € | 324 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 396 € | 2 356 € | 6 990 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 788 € | 1 714 € | 2 035 € | 4 275 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 788 € | 1 714 € | 2 035 € | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 99 tis. € | 130 tis. € | 180 tis. € | 193 tis. € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 4 885 € | 56 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 20 tis. € | 4 885 € | 56 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 79 tis. € | 125 tis. € | 122 tis. € | 75 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 tis. € | 76 tis. € | 76 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 45 tis. € | 49 tis. € | 46 tis. € | 40 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 116 € | 1 904 € | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 99 tis. € | 130 tis. € | 180 tis. € | 193 tis. € |
| Vlastné imanie | 74 tis. € | 76 tis. € | 83 tis. € | 83 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | — |
| HV minulých rokov | 63 tis. € | 67 tis. € | 69 tis. € | 60 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 396 € | 2 356 € | 6 990 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 25 tis. € | 53 tis. € | 97 tis. € | 110 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 705 € | 2 069 € | 33 tis. € | 2 970 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 45 tis. € | 59 tis. € | 100 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 761 € | 859 € | 0 € |
| Rezervy | 5 540 € | 5 540 € | 4 114 € | 7 285 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Komenského 1108/25, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Komenského 1108/25, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Exnárova 4029/10, Martin - Jahodníky, Slovenská republika
Adresa Matuškova 9242/11, Martin, Slovenská republika
Adresa Komenského 1108/25, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Matuškova 9242/11, Martin, Slovenská republika
Adresa Matuškova 9242/11, Martin, Slovenská republika
Adresa Matuškova 9242/11, Martin, Slovenská republika
Adresa Matuškova 9242/11, Martin, Slovenská republika
Adresa Exnárova 4029/10, Martin - Jahodníky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.