Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

T+T Pneutech, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36413461Pivovarská 9, 03401 RužomberokZaložené 2003

Obrat 2025

539

−98 %
IČO
36413461
DIČ
2020125503
IČ DPH
SK2020125503, podľa §4, registrácia od pondelok 20. októbra 2003
Sídlo
T+T Pneutech, s.r.o.Pivovarská 9 03401 Ružomberok
Dátum vzniku
piatok 26. septembra 2003
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/14402/L

Zisk 2025

−2 552 €

−306 %

Aktíva

35 tis. €

−28 %

Vlastný kapitál

34 tis. €

−7,2 %

Zadlženosť

1,8 %

−22 pp

Hrubá marža

-67,9 %

−77 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−306 %
743 €1 163 €89 €1 290 €913 €553 €674 €16 tis. €5 075 €6 276 €1 240 €−2 552 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−98 %
53 tis. €44 tis. €43 tis. €43 tis. €49 tis. €48 tis. €36 tis. €42 tis. €34 tis. €46 tis. €27 tis. €539 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-473,5 %

−478 pp

Zisk / výnosy

ROA

-7,3 %

−9,9 pp

Rentabilita aktív

ROE

-7,4 %

−11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

89,18

+2 234 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−2 212 €

−252 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-15,4 %

−30 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

30 tis. €

−3,6 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-34,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

53 tis. €201444 tis. €201543 tis. €201643 tis. €201749 tis. €201848 tis. €201937 tis. €202042 tis. €202134 tis. €202246 tis. €202327 tis. €2024539 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru34 tis. €46 tis. €27 tis. €539 €
Pridaná hodnota6 454 €8 242 €2 313 €−366 €
Výnosy z hospodárskej činnosti34 tis. €46 tis. €27 tis. €539 €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 075 €6 276 €1 240 €−2 552 €
Daň z príjmov896 €1 108 €219 €340 €
Daň z príjmov splatná896 €1 108 €219 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 465 €
  • Obežný majetok30 tis. €
  • Časové rozlíšenie101 €

Pasíva

  • Vlastné imanie34 tis. €
  • Záväzky631 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom38 tis. €49 tis. €48 tis. €35 tis. €
Neobežný majetok9 487 €7 764 €6 041 €4 465 €
Dlhodobý hmotný majetok9 487 €7 764 €6 041 €4 465 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok29 tis. €41 tis. €42 tis. €30 tis. €
Zásoby618 €876 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky2 166 €4 359 €3 824 €85 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty26 tis. €36 tis. €38 tis. €30 tis. €
Časové rozlíšenie90 €89 €90 €101 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky38 tis. €49 tis. €48 tis. €35 tis. €
Vlastné imanie32 tis. €37 tis. €37 tis. €34 tis. €
Základné imanie9 959 €9 959 €9 959 €9 959 €
Fondy a iné zložky vlastného imania996 €996 €996 €996 €
HV minulých rokov0 €5 075 €11 tis. €12 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 075 €6 276 €1 240 €−2 552 €
Záväzky6 609 €12 tis. €11 tis. €631 €
Dlhodobé záväzky292 €291 €291 €291 €
Krátkodobé záväzky6 317 €12 tis. €11 tis. €340 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €266 €174 €119 €2 786 €896 €1 108 €219 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie39,1 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • - finančný leasing,Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - inžinierske činnosti a súvisiace technické a ekonomické poradenstvo,Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - pneuservis a uskladňovanie pneumatík,Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - prieskum trhu a verejnej mienky,Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - reklamné a propagačné činnosti,Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti,Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien,Platné od piatok 26. septembra 2003
  • - vedenie účtovníctva,Platné od piatok 26. septembra 2003

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 24. marca 2021

    Adresa Žilinská cesta 5, 03401 Ružomberok, Slovenská republika

  • Konateľstreda 8. októbra 2003 – pondelok 2. decembra 2013

    Adresa Cesta k vodojemu 40, Žilina, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 26. septembra 2003 – utorok 20. apríla 2021

    Adresa Pri Váhu 74, Ružomberok - Černová, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 9
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 21. novembra 2020

    Adresa Pivovarská 9, 03401 Ružomberok, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad9 960 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 3. decembra 2013 – piatok 20. novembra 2020

    Adresa Pri Váhu 74, Ružomberok - Černová, Slovenská republika

    Podiel66,67 %Vklad6 640 EUR
  • Michal SuchoňZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 3. decembra 2013 – piatok 20. novembra 2020

    Adresa Osloboditeľov 443, Rajecké Teplice, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 30. júna 2009 – pondelok 2. decembra 2013

    Adresa Cesta k vodojemu 40, Žilina, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 30. júna 2009 – pondelok 2. decembra 2013

    Adresa Pri Váhu 74, Ružomberok - Černová, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad3 319,39 EUR
  • Michal SuchoňZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 30. júna 2009 – pondelok 2. decembra 2013

    Adresa Osloboditeľov 443, Rajecké Teplice, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. septembra 2003 – pondelok 29. júna 2009

    Adresa Cesta k vodojemu 40, Žilina, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. septembra 2003 – pondelok 29. júna 2009

    Adresa Pri Váhu 74, Ružomberok - Černová, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad100 000 SKK
  • Michal SuchoňZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. septembra 2003 – pondelok 29. júna 2009

    Adresa Osloboditeľov 443, Rajecké Teplice, Slovenská republika

    Podiel33,33 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/14402/L
Hlavná činnosť
Nešpecializovaný veľkoobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • utorok 14. októbra 2003Na valnom zhromaždení dňa 8.10. 2003 bol menovaný nový konateľ.
  • piatok 26. septembra 2003Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 11.9. 2003, podľa § 105 a nasl. Zák.č. 513/91 Zb.
T+T Pneutech, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

T+T Pneutech, s.r.o.

Pivovarská 9, 03401 Ružomberok

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.