Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36413852・M. Rázusa č. 1418/5, 03101 Liptovský Mikuláš・Založené 2003
Obrat 2025
129 tis. €
−7,6 %Zisk 2025
306 €
−97 %Aktíva
189 tis. €
−2,6 %Vlastný kapitál
78 tis. €
+0,4 %Zadlženosť
58,8 %
−1,2 ppHrubá marža
25,1 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−7,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
−5,2 ppRentabilita aktív
ROE
0,4 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,18
−43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 266 €
−89 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
75,8 %
+64 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
139 tis. €
+7,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 134 tis. € | 120 tis. € | 133 tis. € | 115 tis. € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | 31 tis. € | 49 tis. € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 134 tis. € | 120 tis. € | 140 tis. € | 129 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | −9 274 € | 10 tis. € | 306 € |
| Daň z príjmov | 3 296 € | 0 € | 1 339 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 138 tis. € | 218 tis. € | 194 tis. € | 189 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 78 tis. € | 54 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 78 tis. € | 54 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 138 tis. € | 140 tis. € | 139 tis. € | 159 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 2 022 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 14 tis. € | 5 205 € | 7 697 € |
| Finančné účty | 126 tis. € | 126 tis. € | 134 tis. € | 149 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 138 tis. € | 218 tis. € | 194 tis. € | 189 tis. € |
| Vlastné imanie | 80 tis. € | 73 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 56 tis. € | 70 tis. € | 55 tis. € | 65 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | −9 274 € | 10 tis. € | 306 € |
| Záväzky | 58 tis. € | 145 tis. € | 116 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 218 € | 78 tis. € | 64 tis. € | 54 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 8 698 € | 9 789 € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 17 tis. € | 46 tis. € | 37 tis. € | 32 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 17 tis. € | 12 tis. € | 5 229 € | 5 490 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Iľanovská cesta 518/14, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Adresa Rázusova 1418/5, Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Iľanovská cesta 518/14, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Adresa Iľanovská cesta 518/14, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Adresa Iľanovská cesta 518/14, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Adresa Iľanovská cesta 518/14, 03202 Závažná Poruba, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Willy & Co, s.r.o.
M. Rázusa č. 1418/5, 03101 Liptovský Mikuláš
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.