Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36415014・Matúškova 2575, 02601 Dolný Kubín・Založené 2003
Obrat 2025
1,34 mil. €
−16 %Zisk 2025
−3 696 €
−116 %Aktíva
945 tis. €
−9,5 %Vlastný kapitál
323 tis. €
−1,3 %Zadlženosť
65,7 %
−2,8 ppHrubá marža
16,1 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,3 %
−1,7 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
−2,6 ppRentabilita aktív
ROE
-1,1 %
−8,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,57
+4,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
144 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
2 666,7 %
+2 652 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
481 tis. €
−6,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,41 mil. € | 1,52 mil. € | 1,56 mil. € | 1,32 mil. € |
| Pridaná hodnota | 232 tis. € | 245 tis. € | 208 tis. € | 213 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,41 mil. € | 1,52 mil. € | 1,59 mil. € | 1,34 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 241 € | 7 052 € | 23 tis. € | −3 696 € |
| Daň z príjmov | 908 € | 1 339 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 908 € | 1 339 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,06 mil. € | 1,0 mil. € | 1,04 mil. € | 945 tis. € |
| Neobežný majetok | 128 tis. € | 134 tis. € | 172 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 128 tis. € | 134 tis. € | 172 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 927 tis. € | 864 tis. € | 865 tis. € | 786 tis. € |
| Zásoby | 648 tis. € | 665 tis. € | 520 tis. € | 543 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 272 tis. € | 178 tis. € | 315 tis. € | 229 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 655 € | 21 tis. € | 30 tis. € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 283 € | 6 342 € | 6 167 € | 5 597 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,06 mil. € | 1,0 mil. € | 1,04 mil. € | 945 tis. € |
| Vlastné imanie | 298 tis. € | 305 tis. € | 328 tis. € | 323 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −131 tis. € | −130 tis. € | −123 tis. € | −101 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 241 € | 7 052 € | 23 tis. € | −3 696 € |
| Záväzky | 761 tis. € | 698 tis. € | 715 tis. € | 621 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 170 € | 1 025 € | 596 € | 515 € |
| Krátkodobé záväzky | 403 tis. € | 315 tis. € | 352 tis. € | 306 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 332 tis. € | 352 tis. € | 329 tis. € | 292 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 16 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 19 tis. € |
| Rezervy | 8 230 € | 5 493 € | 4 358 € | 3 179 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1 111 € | 958 € | 894 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Oravská Poruba 274, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 366, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 274, Veličná, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 274, Veličná, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 274, Veličná, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 274, Veličná, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 274, Veličná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.