Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Construction Management, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36415341Osvety 244/41, 01004 Žilina - BánováZaložené 2004

Obrat 2025

3 000

+26 %
IČO
36415341
DIČ
2021779826
IČ DPH
Sídlo
Construction Management, s.r.o.Osvety 244/41 01004 Žilina - Bánová
Dátum vzniku
pondelok 5. januára 2004
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/14603/L

Zisk 2025

2 516 €

+31 %

Aktíva

23 tis. €

+12 %

Vlastný kapitál

18 tis. €

+17 %

Zadlženosť

22,9 %

−2,8 pp

Hrubá marža

100,0 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+31 %
372 €−7 764 €−4 413 €−2 531 €−5 232 €−2 523 €−106 €0 €−113 €−132 €1 918 €2 516 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+26 %
0 €0 €0 €0 €0 €80 €0 €0 €0 €0 €2 390 €3 000 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

83,9 %

+3,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

11,0 %

+1,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

14,3 %

+1,6 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,71

+22 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 856 €

+26 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,9 %

−3,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

8 959 €

+39 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

512,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

10 tis. €201432 €20150 €2016292 €201757 €201880 €20190 €20200 €20210 €20220 €20232 390 €20243 000 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €2 390 €3 000 €
Pridaná hodnota0 €0 €2 390 €3 000 €
Výnosy z hospodárskej činnosti0 €0 €2 390 €3 000 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−113 €−132 €1 918 €2 516 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok8 683 €
  • Obežný majetok14 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie18 tis. €
  • Záväzky5 243 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom18 tis. €18 tis. €20 tis. €23 tis. €
Neobežný majetok8 683 €8 683 €8 683 €8 683 €
Dlhodobý hmotný majetok8 683 €8 683 €8 683 €8 683 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok9 561 €9 429 €12 tis. €14 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €3 000 €
Finančné účty9 561 €9 429 €12 tis. €11 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky18 tis. €18 tis. €20 tis. €23 tis. €
Vlastné imanie13 tis. €13 tis. €15 tis. €18 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov5 487 €5 374 €5 242 €7 160 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−113 €−132 €1 918 €2 516 €
Záväzky4 903 €4 903 €5 243 €5 243 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 903 €4 903 €5 243 €5 243 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • - inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvoPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - nájom a prenájom hnuteľných vecíPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - organizovanie školení, kurzov a seminárovPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - poradenstvo v oblasti stavebníctva, dopravy a životného prostrediaPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných ako základných služieb spojených s prenájmomPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - prenájom strojov a zariadeníPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - reklamná a propagačná činnosťPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - technické testovanie, meranie a analýzyPlatné od pondelok 5. januára 2004
  • - výkon činnosti stavebného dozoruPlatné od pondelok 5. januára 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod pondelok 5. januára 2004

    Adresa Osvety 244/41, 01004 Žilina - Bánová, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 5. januára 2004 – utorok 18. júna 2013

    Adresa Bratislavská 83, Žilina, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 5. januára 2004 – piatok 9. februára 2018

    Adresa Hollého 51, Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 30. mája 2013

    Adresa Osvety 244/41, 01004 Žilina - Bánová, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 27. februára 2009 – streda 29. mája 2013

    Adresa Komenského 24, 90201 Pezinok, Slovenská republika

    Podiel34 %Vklad2 257,19 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 27. februára 2009 – streda 29. mája 2013

    Adresa Bratislavská 83, Žilina, Slovenská republika

    Podiel66 %Vklad4 381,6 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 5. januára 2004 – štvrtok 26. februára 2009

    Adresa Bratislavská 83, Žilina, Slovenská republika

    Podiel66 %Vklad132 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.pondelok 5. januára 2004 – štvrtok 26. februára 2009

    Adresa Gen. A. Kordu, Vrútky, Slovenská republika

    Podiel34 %Vklad68 000 SKK

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/14603/L
Hlavná činnosť
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • pondelok 5. januára 2004Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 28.10.2003, podľa § 105 a nasl. zák. č. 513/91 Zb.
Construction Management, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Construction Management, s.r.o.

Osvety 244/41, 01004 Žilina - Bánová

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.