Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36423181・Vrlíkova 1884/69, 03101 Liptovský Mikuláš・Založené 2004
Obrat 2025
34 tis. €
+74 %Zisk 2025
−734 €
+93 %Aktíva
19 tis. €
−6,0 %Vlastný kapitál
−10 tis. €
−11 %Zadlženosť
151,5 %
+7,7 ppHrubá marža
6,1 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,2 %
+49 ppZisk / výnosy
ROA
-3,8 %
+44 ppRentabilita aktív
ROE
7,3 %
−102 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
−57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−394 €
+96 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-86,3 %
−86 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−19 tis. €
−24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 475 € | 7 276 € | 19 tis. € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 848 € | −1 039 € | 3 163 € | 2 058 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 475 € | 7 276 € | 19 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 661 € | −12 tis. € | −9 919 € | −734 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 918 € | 1 612 € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 918 € | 1 612 € | 2 441 € | 1 202 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 215 € | 1 240 € | 1 343 € | 765 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 703 € | 372 € | 1 098 € | 437 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 918 € | 1 612 € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 747 € | 350 € | −9 066 € | −10 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 172 € | 262 € | 262 € | 262 € |
| HV minulých rokov | −16 tis. € | −14 tis. € | −26 tis. € | −36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 661 € | −12 tis. € | −9 919 € | −734 € |
| Záväzky | 171 € | 1 262 € | 30 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 132 € | 95 € | 12 tis. € | 9 652 € |
| Krátkodobé záväzky | 39 € | 1 167 € | 17 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 375 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 115 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Vrlíkova 1884/69, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Ľubeľa 159, 03214 Ľubeľa, Slovenská republika
Adresa Vrlíkova 1884/69, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Ľubeľa 159, 03214 Ľubeľa, Slovenská republika
Adresa Vrlíkova 1884/69, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Ľubeľa 159, 03214 Ľubeľa, Slovenská republika
Adresa Vrlíkova 1884/69, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.