Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36423688・Jesenského 6, 03601 Martin・Založené 2004
Obrat 2025
330 tis. €
−17 %Zisk 2025
−63 tis. €
+56 %Aktíva
215 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
109 tis. €
−38 %Zadlženosť
49,2 %
+17 ppHrubá marža
1,3 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-19,0 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
-29,2 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
-57,4 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,75
−49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−61 tis. €
+57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,2 %
−1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
131 tis. €
−34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
68,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 273 tis. € | 439 tis. € | 391 tis. € | 329 tis. € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 66 tis. € | −81 tis. € | 4 135 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 277 tis. € | 441 tis. € | 400 tis. € | 330 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 662 € | 1 023 € | −143 tis. € | −63 tis. € |
| Daň z príjmov | 320 € | 1 066 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 378 tis. € | 390 tis. € | 259 tis. € | 215 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € | 8 328 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € | 8 328 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 363 tis. € | 366 tis. € | 245 tis. € | 206 tis. € |
| Zásoby | 352 tis. € | 361 tis. € | 224 tis. € | 200 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 821 € | 4 631 € | 17 tis. € | 5 037 € |
| Finančné účty | 2 593 € | 645 € | 3 718 € | 1 414 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 378 tis. € | 390 tis. € | 259 tis. € | 215 tis. € |
| Vlastné imanie | 19 tis. € | 320 tis. € | 176 tis. € | 109 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 7 743 € | 11 tis. € | 12 tis. € | −136 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 662 € | 1 023 € | −143 tis. € | −63 tis. € |
| Záväzky | 359 tis. € | 70 tis. € | 83 tis. € | 106 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 6 683 € | 3 098 € | 1 252 € |
| Krátkodobé záväzky | 337 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € | 75 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 19 tis. € | 16 tis. € | 32 tis. € | 26 tis. € |
| Rezervy | 2 568 € | 2 722 € | 3 244 € | 3 556 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Moyzesova 13, 03843 Kláštor pod Znievom, Slovenská republika
Adresa Fatranská 2267/2A, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 13, Kláštor pod Znievom, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 13, 03843 Kláštor pod Znievom, Slovenská republika
Adresa Fatranská 2267/2A, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 13, Kláštor pod Znievom, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 13, Kláštor pod Znievom, Slovenská republika
Adresa Fatranská 2267/2A, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.