Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36426181・M. R. Štefánika 48, 03601 Martin・Založené 2004
Obrat 2025
666 tis. €
−80 %Zisk 2025
30 tis. €
−95 %Aktíva
603 tis. €
−45 %Vlastný kapitál
533 tis. €
−43 %Zadlženosť
11,7 %
−4,4 ppHrubá marža
19,7 %
−6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,5 %
−13 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
−48 ppRentabilita aktív
ROE
5,6 %
−58 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,28
+72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
37 tis. €
−95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,9 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
468 tis. €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 436 tis. € | 1,15 mil. € | 3,3 mil. € | 663 tis. € |
| Pridaná hodnota | 76 tis. € | 306 tis. € | 859 tis. € | 131 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 438 tis. € | 1,17 mil. € | 3,3 mil. € | 666 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 108 € | 146 tis. € | 588 tis. € | 30 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 930 € | 34 tis. € | 157 tis. € | 7 400 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 930 € | 34 tis. € | 157 tis. € | 7 400 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 580 tis. € | 1,12 mil. € | 1,1 mil. € | 603 tis. € |
| Neobežný majetok | 70 tis. € | 52 tis. € | 59 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 70 tis. € | 52 tis. € | 59 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 509 tis. € | 1,06 mil. € | 1,04 mil. € | 519 tis. € |
| Zásoby | 58 tis. € | 53 tis. € | 60 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 247 tis. € | 618 tis. € | 103 tis. € | 206 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 205 tis. € | 392 tis. € | 880 tis. € | 256 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 264 € | 895 € | 1 012 € | 1 998 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 580 tis. € | 1,12 mil. € | 1,1 mil. € | 603 tis. € |
| Vlastné imanie | 339 tis. € | 485 tis. € | 927 tis. € | 533 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 327 tis. € | 331 tis. € | 331 tis. € | 496 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 108 € | 146 tis. € | 588 tis. € | 30 tis. € |
| Záväzky | 242 tis. € | 630 tis. € | 177 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 33 € | 166 € | 268 € | 18 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 241 tis. € | 630 tis. € | 175 tis. € | 50 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 262 € | 643 € | 1 643 € | 1 625 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa V. Paulínyho Tótha 62/10, Martin, Slovenská republika
Adresa V. Paulínyho Tótha 62/10, Martin, Slovenská republika
Adresa V. Paulínyho Tótha 62/10, Martin, Slovenská republika
Adresa V. Paulínyho Tótha 62/10, Martin, Slovenská republika
Adresa V. Paulínyho Tótha 62/10, Martin, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
KROLL - obalový servis, s. r. o.
M. R. Štefánika 48, 03601 Martin
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.