Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36430064・M.R.Štefánika 67/847, 01001 Žilina・Založené 2005
Obrat 2025
147 tis. €
−1,4 %Zisk 2025
18 tis. €
−47 %Aktíva
1,85 mil. €
−5,8 %Vlastný kapitál
326 tis. €
−40 %Zadlženosť
82,4 %
+9,8 ppHrubá marža
60,5 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,4 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
−0,8 ppRentabilita aktív
ROE
5,6 %
−0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
46,00
+48 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
24 tis. €
−45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,5 %
+3,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
180 tis. €
−55 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 298 tis. € | 173 tis. € | 149 tis. € | 147 tis. € |
| Pridaná hodnota | 279 tis. € | 167 tis. € | 109 tis. € | 89 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 298 tis. € | 2,34 mil. € | 149 tis. € | 147 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 37 tis. € | 53 tis. € | 35 tis. € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 660 € | 17 tis. € | 9 191 € | 5 924 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3,88 mil. € | 2,08 mil. € | 1,96 mil. € | 1,85 mil. € |
| Neobežný majetok | 3,81 mil. € | 1,59 mil. € | 1,55 mil. € | 1,66 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3,81 mil. € | 1,59 mil. € | 1,55 mil. € | 1,5 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 161 tis. € |
| Obežný majetok | 69 tis. € | 481 tis. € | 414 tis. € | 184 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 356 tis. € | 362 tis. € | 122 tis. € |
| Finančné účty | 59 tis. € | 125 tis. € | 51 tis. € | 61 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3,88 mil. € | 2,08 mil. € | 1,96 mil. € | 1,85 mil. € |
| Vlastné imanie | 452 tis. € | 504 tis. € | 539 tis. € | 326 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| HV minulých rokov | 106 tis. € | 144 tis. € | 197 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 37 tis. € | 53 tis. € | 35 tis. € | 18 tis. € |
| Záväzky | 3,43 mil. € | 1,57 mil. € | 1,42 mil. € | 1,52 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 164 tis. € | 152 tis. € | 152 tis. € | 152 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,81 mil. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 3 990 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1,48 mil. € | 1,42 mil. € | 1,37 mil. € | 1,31 mil. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 50 tis. € | 50 tis. € | 47 tis. € | 54 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Komenského 2738/16, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Mikovíniho 20/1187, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Stodolova 5/3431, Žilina, Slovenská republika
Adresa Lalinok 41, 01331 Divinka, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 73, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Mikovíniho 20/1187, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Stodolova 5/3431, Žilina, Slovenská republika
Adresa Stodolova 5/3431, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.