Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36436577・Oščadnica 2215, 02301 Oščadnica・Založené 2005
Obrat 2025
356 tis. €
+130 %Zisk 2025
7 707 €
+229 %Aktíva
133 tis. €
+506 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+56 %Zadlženosť
84,6 %
+28 ppHrubá marža
24,2 %
−55 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,2 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
5,8 %
−4,8 ppRentabilita aktív
ROE
51,3 %
+27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,90
+4,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 702 €
+194 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,6 %
−8,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
+253 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 158 tis. € | 176 tis. € | 155 tis. € | 356 tis. € |
| Pridaná hodnota | 115 tis. € | 139 tis. € | 124 tis. € | 86 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 162 tis. € | 176 tis. € | 155 tis. € | 356 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 095 € | 1 073 € | 2 340 € | 7 707 € |
| Daň z príjmov | 291 € | 322 € | 960 € | 1 995 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 1 995 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 33 tis. € | 31 tis. € | 22 tis. € | 133 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 59 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 59 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 33 tis. € | 31 tis. € | 22 tis. € | 74 tis. € |
| Zásoby | 643 € | 415 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 38 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € | 37 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 275 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 33 tis. € | 31 tis. € | 22 tis. € | 133 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 734 € | 8 807 € | 9 643 € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 664 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 1 095 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 095 € | 1 073 € | 2 340 € | 7 707 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 2 355 € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 39 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 69 tis. € |
| Rezervy | 6 714 € | 6 127 € | 320 € | 2 322 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 5 571 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Oščadnica 1740, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Svrčinovec 827, 02312 Svrčinovec, Slovenská republika
Adresa Skalité 1485, 02314 Skalité, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1592, Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Svrčinovec 827, 02312 Svrčinovec, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1740, 02301 Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Svrčinovec 827, 02312 Svrčinovec, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1592, Oščadnica, Slovenská republika
Adresa Oščadnica 1592, Oščadnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.