Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36437301・V. Spanyola 39, 01001 Žilina・Založené 2006
Obrat 2025
200 tis. €
+9,6 %Zisk 2025
34 tis. €
−15 %Aktíva
348 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
298 tis. €
+14 %Zadlženosť
14,6 %
+1,8 ppHrubá marža
68,5 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,9 %
−4,8 ppZisk / výnosy
ROA
9,7 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
11,4 %
−3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,68
−1,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
45 tis. €
−12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,3 %
+2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
232 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 249 tis. € | 299 tis. € | 183 tis. € | 200 tis. € |
| Pridaná hodnota | 189 tis. € | 212 tis. € | 133 tis. € | 137 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 249 tis. € | 299 tis. € | 183 tis. € | 200 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 71 tis. € | 85 tis. € | 40 tis. € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov | 20 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 143 tis. € | 292 tis. € | 300 tis. € | 348 tis. € |
| Neobežný majetok | 94 tis. € | 89 tis. € | 81 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 94 tis. € | 89 tis. € | 81 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 49 tis. € | 203 tis. € | 219 tis. € | 273 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 174 tis. € | 194 tis. € | 256 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 143 tis. € | 292 tis. € | 300 tis. € | 348 tis. € |
| Vlastné imanie | 140 tis. € | 222 tis. € | 262 tis. € | 298 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 41 tis. € | 110 tis. € | 195 tis. € | 236 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 71 tis. € | 85 tis. € | 40 tis. € | 34 tis. € |
| Záväzky | 3 554 € | 69 tis. € | 38 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −1 354 € | 91 € | 77 € | 175 € |
| Krátkodobé záväzky | −3 051 € | 65 tis. € | 32 tis. € | 41 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 1 821 € |
| Rezervy | 7 959 € | 4 354 € | 6 037 € | 8 096 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Karola Kmeťku 3165/9, Žilina, Slovenská republika
Adresa Karola Kmeťku 3165/9, Žilina, Slovenská republika
Adresa Karola Kmeťku 3165/9, Žilina, Slovenská republika
Adresa Karola Kmeťku 3165/9, Žilina, Slovenská republika
Adresa Karola Kmeťku 3165/9, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.