Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36437743・Nanterská 8, 01008 Žilina・Založené 2006
Obrat 2025
275 tis. €
−2,9 %Zisk 2025
8 371 €
+46 %Aktíva
75 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
53 tis. €
+19 %Zadlženosť
29,3 %
+6,9 ppHrubá marža
23,2 %
−1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
11,2 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
15,9 %
+2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,43
−24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+33 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,3 %
−6,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
53 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 481 tis. € | 365 tis. € | 283 tis. € | 275 tis. € |
| Pridaná hodnota | 99 tis. € | 79 tis. € | 70 tis. € | 64 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 481 tis. € | 365 tis. € | 283 tis. € | 275 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 509 € | 462 € | 5 742 € | 8 371 € |
| Daň z príjmov | 489 € | 239 € | 2 036 € | 2 000 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 69 tis. € | 59 tis. € | 57 tis. € | 75 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 366 € | 2 461 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 366 € | 2 461 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 57 tis. € | 57 tis. € | 75 tis. € |
| Zásoby | 169 € | 6 945 € | 159 € | 541 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 26 tis. € | 37 tis. € | 55 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 69 tis. € | 59 tis. € | 57 tis. € | 75 tis. € |
| Vlastné imanie | 38 tis. € | 39 tis. € | 44 tis. € | 53 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 29 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 509 € | 462 € | 5 742 € | 8 371 € |
| Záväzky | 31 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 40 € | 24 € | 106 € | 105 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Nanterská 1682/8, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Višňové 207, 01323 Višňové, Slovenská republika
Adresa Nanterská 1682/8, Žilina, Slovenská republika
Adresa Višňové, 207, 01323,
Adresa Nanterská 1682/8, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Nanterská 1682/8, Žilina, Slovenská republika
Adresa Višňové 207, 01323 Višňové, Slovenská republika
Adresa Nanterská 1682/8, Žilina, Slovenská republika
Adresa Višňové 207, 01323 Višňové, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.