Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36438014・Veličná 335, 027 54 Veličná・Založené 2005
Obrat 2025
95 tis. €
−20 %Zisk 2025
3 358 €
−80 %Aktíva
82 tis. €
+4,8 %Vlastný kapitál
76 tis. €
+4,6 %Zadlženosť
8,0 %
+0,1 ppHrubá marža
49,7 %
−8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
4,1 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
4,4 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,79
+5,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 318 €
−81 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,2 %
−3,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
65 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 81 tis. € | 120 tis. € | 119 tis. € | 95 tis. € |
| Pridaná hodnota | 33 tis. € | 61 tis. € | 69 tis. € | 47 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 81 tis. € | 120 tis. € | 120 tis. € | 95 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 291 € | 19 tis. € | 17 tis. € | 3 358 € |
| Daň z príjmov | 262 € | 5 066 € | 5 835 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 64 tis. € | 66 tis. € | 79 tis. € | 82 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 530 € | 23 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 530 € | 23 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 55 tis. € | 43 tis. € | 64 tis. € | 71 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| Finančné účty | 42 tis. € | 24 tis. € | 42 tis. € | 46 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 64 tis. € | 66 tis. € | 79 tis. € | 82 tis. € |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 56 tis. € | 72 tis. € | 76 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 54 tis. € | 30 tis. € | 49 tis. € | 65 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 291 € | 19 tis. € | 17 tis. € | 3 358 € |
| Záväzky | 5 107 € | 9 977 € | 6 203 € | 6 602 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 107 € | 9 977 € | 6 203 € | 6 602 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Veličná 335, 02754 Veličná, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 111, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Nemocničná 1945/23-53, Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Športovcov 1177/8, Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Revišné 335, 02754 Veličná, Slovenská republika
Adresa Veličná 335, 02754 Veličná, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 111, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Revišné 335, 02754 Veličná, Slovenská republika
Adresa Revišné 335, 02754 Veličná, Slovenská republika
Adresa Nemocničná 1945/23-53, Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Športovcov 1177/8, Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Nemocničná 1945/23-53, Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Športovcov 1177/8, Dolný Kubín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.