Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36438804・Vysokoškolákov 8556/33B, 01008 Žilina・Založené 2006
Obrat 2025
1,11 mil. €
−2,2 %Zisk 2025
72 tis. €
+39 %Aktíva
497 tis. €
+0,8 %Vlastný kapitál
316 tis. €
+37 %Zadlženosť
36,5 %
−17 ppHrubá marža
63,4 %
+3,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,4 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
14,5 %
+4,0 ppRentabilita aktív
ROE
22,8 %
+0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,24
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
91 tis. €
+39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
397 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 736 tis. € | 1,03 mil. € | 1,14 mil. € | 1,11 mil. € |
| Pridaná hodnota | 395 tis. € | 562 tis. € | 679 tis. € | 706 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 736 tis. € | 1,04 mil. € | 1,14 mil. € | 1,11 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 45 tis. € | 74 tis. € | 52 tis. € | 72 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 438 tis. € | 506 tis. € | 493 tis. € | 497 tis. € |
| Neobežný majetok | 103 tis. € | 80 tis. € | 17 tis. € | 6 638 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 103 tis. € | 80 tis. € | 17 tis. € | 6 638 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 336 tis. € | 426 tis. € | 476 tis. € | 490 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 230 tis. € | 385 tis. € | 413 tis. € | 433 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 105 tis. € | 41 tis. € | 63 tis. € | 57 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 438 tis. € | 506 tis. € | 493 tis. € | 497 tis. € |
| Vlastné imanie | 104 tis. € | 178 tis. € | 230 tis. € | 316 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 98 tis. € | 171 tis. € | 237 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 45 tis. € | 74 tis. € | 52 tis. € | 72 tis. € |
| Záväzky | 334 tis. € | 328 tis. € | 263 tis. € | 181 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 133 € | 1 518 € | 2 185 € | 4 251 € |
| Krátkodobé záväzky | 127 tis. € | 161 tis. € | 137 tis. € | 94 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 206 tis. € | 165 tis. € | 124 tis. € | 84 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Liesková 1034/6A, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Ružová 30, Žilina, Slovenská republika
Adresa Liesková 1034/6A, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Ružová 30, Žilina, Slovenská republika
Adresa Liesková 1034/6A, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Liesková 1034/6A, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Mlynská 211/8, 01319 Zbyňov, Slovenská republika
Adresa Liesková 1034/6A, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Trnavská 26, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ružová 30, Žilina, Slovenská republika
Adresa Liesková 1034/6A, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Ružová 30, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.