Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36440761・Rosinská cesta 9, 01001 Žilina・Založené 2006
Obrat 2025
19 tis. €
−41 %Zisk 2025
−19 tis. €
−38 %Aktíva
8 892 €
−49 %Vlastný kapitál
−160 tis. €
−14 %Zadlženosť
1 904,5 %
+1 001 ppHrubá marža
-20,9 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-101,1 %
−58 ppZisk / výnosy
ROA
-217,5 %
−138 ppRentabilita aktív
ROE
12,1 %
+2,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−19 tis. €
−39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,8 %
+0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−146 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 57 tis. € | 46 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | −17 tis. € | −23 tis. € | −2 715 € | −4 191 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 61 tis. € | 46 tis. € | 32 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −21 tis. € | −36 tis. € | −14 tis. € | −19 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 47 tis. € | 44 tis. € | 18 tis. € | 8 892 € |
| Neobežný majetok | 800 € | 448 € | 220 € | 220 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 800 € | 448 € | 220 € | 220 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 43 tis. € | 17 tis. € | 8 672 € |
| Zásoby | 24 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 190 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 5 363 € | 3 282 € | 3 734 € |
| Finančné účty | 5 457 € | 24 tis. € | 3 450 € | 4 748 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 47 tis. € | 44 tis. € | 18 tis. € | 8 892 € |
| Vlastné imanie | −91 tis. € | −127 tis. € | −141 tis. € | −160 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −77 tis. € | −98 tis. € | −134 tis. € | −148 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −21 tis. € | −36 tis. € | −14 tis. € | −19 tis. € |
| Záväzky | 138 tis. € | 171 tis. € | 159 tis. € | 169 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 300 € | 3 300 € | 3 300 € | 3 300 € |
| Krátkodobé záväzky | 126 tis. € | 159 tis. € | 147 tis. € | 155 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 616 € | 607 € | 3 027 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Rudina 522, 02331 Rudina, Slovenská republika
Adresa Horný Vadičov 659, 02345 Horný Vadičov, Slovenská republika
Adresa Turie 247, Turie, Slovenská republika
Adresa Rudina 522, 02331 Rudina, Slovenská republika
Adresa Horný Vadičov 659, 02345 Horný Vadičov, Slovenská republika
Adresa Turie 247, Turie, Slovenská republika
Adresa Ul. 9. mája 1181, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Turie 247, Turie, Slovenská republika
Adresa Ul. 9. mája 1181, Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.