Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36441155・Na Hôrke 468/26, 01003 Žilina - Považský Chlmec・Založené 2006
Obrat 2025
849 tis. €
+4,2 %Zisk 2025
−29 tis. €
−210 %Aktíva
736 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
169 tis. €
−15 %Zadlženosť
77,0 %
+9,4 ppHrubá marža
7,2 %
−1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,5 %
−6,7 ppZisk / výnosy
ROA
-4,0 %
−8,3 ppRentabilita aktív
ROE
-17,3 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,48
−5,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−23 tis. €
−168 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-25,9 %
−48 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
229 tis. €
+8,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 564 tis. € | 455 tis. € | 903 tis. € | 830 tis. € |
| Pridaná hodnota | 66 tis. € | 36 tis. € | 74 tis. € | 60 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 566 tis. € | 543 tis. € | 815 tis. € | 849 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 29 tis. € | 1 312 € | 27 tis. € | −29 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 372 € | 1 942 € | 7 608 € | 6 021 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 399 tis. € | 658 tis. € | 613 tis. € | 736 tis. € |
| Neobežný majetok | 35 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 35 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 364 tis. € | 623 tis. € | 586 tis. € | 702 tis. € |
| Zásoby | 31 tis. € | 123 tis. € | 13 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 311 tis. € | 489 tis. € | 566 tis. € | 673 tis. € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 11 tis. € | 7 490 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 399 tis. € | 658 tis. € | 613 tis. € | 736 tis. € |
| Vlastné imanie | 170 tis. € | 172 tis. € | 198 tis. € | 169 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 134 tis. € | 163 tis. € | 164 tis. € | 191 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 29 tis. € | 1 312 € | 27 tis. € | −29 tis. € |
| Záväzky | 229 tis. € | 486 tis. € | 414 tis. € | 567 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 514 € | 575 € | 647 € | 778 € |
| Krátkodobé záväzky | 206 tis. € | 436 tis. € | 375 tis. € | 473 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 2 620 € | 0 € | 0 € | 44 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 19 tis. € | 49 tis. € | 38 tis. € | 48 tis. € |
| Rezervy | 981 € | 1 390 € | 543 € | 892 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Na Hôrke 468/26, Žilina - Považský Chlmec, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 468/26, Žilina - Považský Chlmec, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 468/26, Žilina - Považský Chlmec, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 468/26, Žilina - Považský Chlmec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.