Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36442534・Sv. Anny 1, 03401 Ružomberok・Založené 2006
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−6 083 €
−88 %Aktíva
6 076 €
−49 %Vlastný kapitál
3 956 €
−61 %Zadlženosť
34,9 %
+20 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-100,1 %
−73 ppRentabilita aktív
ROE
-153,8 %
−122 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,54
−65 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 743 €
−98 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,9 %
+5,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 290 €
−63 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-27,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 19 tis. € | 3 040 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 8 628 € | 6 863 € | 613 € | −2 003 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 20 tis. € | 3 040 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 092 € | −122 € | −3 237 € | −6 083 € |
| Daň z príjmov | 184 € | 116 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 27 tis. € | 12 tis. € | 6 076 € |
| Neobežný majetok | 4 470 € | 0 € | 2 070 € | 1 492 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 470 € | 0 € | 2 070 € | 1 492 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 27 tis. € | 9 773 € | 4 584 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 553 € | 1 390 € | 1 076 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 26 tis. € | 8 383 € | 3 508 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 27 tis. € | 12 tis. € | 6 076 € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 24 tis. € | 10 tis. € | 3 956 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 17 tis. € | 5 973 € | 2 736 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 092 € | −122 € | −3 237 € | −6 083 € |
| Záväzky | 3 070 € | 2 669 € | 1 804 € | 2 120 € |
| Dlhodobé záväzky | 826 € | 826 € | 826 € | 826 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 244 € | 1 843 € | 978 € | 1 294 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Likavka 748, 03495 Likavka, Slovenská republika
Adresa Likavka 748, 03495 Likavka, Slovenská republika
Adresa Likavka 748, 03495 Likavka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.