Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36449008・Vajanského 43, 08001 Prešov・Založené 1997
Obrat 2025
185 tis. €
−13 %Zisk 2025
−2 078 €
−175 %Aktíva
202 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
20 tis. €
−5,3 %Zadlženosť
90,2 %
−1,3 ppHrubá marža
49,0 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,1 %
−2,4 ppZisk / výnosy
ROA
-1,0 %
−2,2 ppRentabilita aktív
ROE
-10,4 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,82
−5,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 118 €
−122 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-85,9 %
−131 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−29 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 198 tis. € | 263 tis. € | 183 tis. € | 183 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 102 tis. € | 61 tis. € | 90 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 199 tis. € | 277 tis. € | 212 tis. € | 185 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 440 € | 47 tis. € | 2 782 € | −2 078 € |
| Daň z príjmov | 23 € | 13 tis. € | 2 331 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 156 tis. € | 224 tis. € | 245 tis. € | 202 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 52 tis. € | 77 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 798 € | 20 tis. € | 43 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 31 tis. € | 33 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € |
| Obežný majetok | 124 tis. € | 172 tis. € | 168 tis. € | 129 tis. € |
| Zásoby | 1 264 € | 1 025 € | 1 587 € | 1 038 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 40 tis. € | 30 tis. € | 94 tis. € | 33 tis. € |
| Finančné účty | 83 tis. € | 140 tis. € | 73 tis. € | 95 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 156 tis. € | 224 tis. € | 245 tis. € | 202 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 65 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV minulých rokov | 6 201 € | 3 326 € | 3 096 € | 6 832 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 440 € | 47 tis. € | 2 782 € | −2 078 € |
| Záväzky | 136 tis. € | 158 tis. € | 224 tis. € | 183 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 284 € | 451 € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 130 tis. € | 153 tis. € | 194 tis. € | 158 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 980 € | 4 715 € | 4 715 € | 5 899 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Tulčík 46, 08213 Tulčík, Slovenská republika
Adresa arm. gen. Svobodu 28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Kammakargatan, 40, 111 60, Štokholm, Švédsko
Adresa Vydumanec 9, Prešov, Slovenská republika
Adresa Vydumanec 9, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Tulčík 46, 08213 Tulčík, Slovenská republika
Adresa Arm. gen. Svobodu 28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Tulčík 46, 08213 Tulčík, Slovenská republika
Adresa Arm. gen. Svobodu 28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vydumanec 2643/9, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vydumanec 2643/9, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Tulčík 46, 08213 Tulčík, Slovenská republika
Adresa arm. gen. Svobodu 28, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vydumanec 9, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Smedsbacksgatan, 7, 115 39, Štokholm, Švédsko
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.