Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36449318・Budovateľská 6, 06401 Stará Ľubovňa・Založené 1997
Obrat 2025
49 tis. €
−49 %Zisk 2025
−28 tis. €
−117 %Aktíva
200 tis. €
−24 %Vlastný kapitál
3 782 €
−82 %Zadlženosť
98,1 %
+6,3 ppHrubá marža
51,9 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-56,5 %
−43 ppZisk / výnosy
ROA
-13,9 %
−9,0 ppRentabilita aktív
ROE
-733,3 %
−674 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,04
−42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−27 tis. €
−132 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,2 %
+6,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−152 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 45 tis. € | 29 tis. € | 41 tis. € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | −760 € | 17 tis. € | 6 798 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 47 tis. € | 75 tis. € | 97 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 521 € | −11 tis. € | −13 tis. € | −28 tis. € |
| Daň z príjmov | 92 € | 0 € | 962 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 98 tis. € | 229 tis. € | 263 tis. € | 200 tis. € |
| Neobežný majetok | 80 tis. € | 211 tis. € | 249 tis. € | 193 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 80 tis. € | 211 tis. € | 249 tis. € | 193 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 6 479 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 232 € | 16 tis. € | 8 344 € | 3 280 € |
| Finančné účty | 18 tis. € | 2 166 € | 5 429 € | 3 199 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 98 tis. € | 229 tis. € | 263 tis. € | 200 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 34 tis. € | 22 tis. € | 3 782 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −64 tis. € | −64 tis. € | −75 tis. € | −88 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 521 € | −11 tis. € | −13 tis. € | −28 tis. € |
| Záväzky | 53 tis. € | 195 tis. € | 241 tis. € | 196 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 46 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 53 tis. € | 195 tis. € | 196 tis. € | 159 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 250 € |
Vývoj daňových povinností
40 registrovaných činností
Adresa Budovateľská 6, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 6, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 127, 06511 Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 127, Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 127, 06511 Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 6, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 6, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 6, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 127, 06511 Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 127, 06511 Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 127, Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 127, Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 127, Kolačkov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.