Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36452220・Masarykova 10, 08001 Prešov・Založené 1997
Obrat 2024
160 tis. €
+2,0 %Zisk 2024
−2 097 €
−363 %Aktíva
171 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
123 tis. €
−1,7 %Zadlženosť
28,3 %
+9,0 ppHrubá marža
10,5 %
+8,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,3 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
-1,2 %
−1,7 ppRentabilita aktív
ROE
-1,7 %
−2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,01
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 137 €
−210 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-84,4 %
−108 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
97 tis. €
+7,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 89 tis. € | 110 tis. € | 142 tis. € | 155 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 14 tis. € | 2 244 € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 95 tis. € | 115 tis. € | 157 tis. € | 160 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 2 149 € | 797 € | −2 097 € |
| Daň z príjmov | 3 237 € | 581 € | 239 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 149 tis. € | 176 tis. € | 155 tis. € | 171 tis. € |
| Neobežný majetok | 44 tis. € | 39 tis. € | 35 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 44 tis. € | 39 tis. € | 35 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 104 tis. € | 137 tis. € | 120 tis. € | 146 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 46 tis. € |
| Finančné účty | 79 tis. € | 109 tis. € | 90 tis. € | 100 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 149 tis. € | 176 tis. € | 155 tis. € | 171 tis. € |
| Vlastné imanie | 122 tis. € | 124 tis. € | 125 tis. € | 123 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 103 tis. € | 114 tis. € | 117 tis. € | 117 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 2 149 € | 797 € | −2 097 € |
| Záväzky | 27 tis. € | 52 tis. € | 30 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 56 tis. € | 51 tis. € | 29 tis. € | 48 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 828 € | 1 320 € | 600 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Trnková 43, 04014 Košice, Slovenská republika
Adresa Čakanovce 119, 04445 Čakanovce, Slovenská republika
Adresa Veterná 4, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Čakanovce 119, 04445 Čakanovce, Slovenská republika
Adresa Exnárova 6629/30, Prešov, Slovenská republika
Adresa Oravská 1, Prešov, Slovenská republika
Adresa Popradská 1465/90, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Masarykova 2717/10, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Trnková 872/43, 04014 Košice - mestská časť Košická Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Veterná 4, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Trnková 43, 04014 Košice, Slovenská republika
Adresa Popradská 90, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Masarykova 2717/10, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Trnková 43, 04014 Košice, Slovenská republika
Adresa Popradská 90, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Masarykova 2717/10, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.