Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36452629・Družstevná 26, 06601 Humenné・Založené 1997
Obrat 2025
269 tis. €
−27 %Zisk 2025
1 283 €
+106 %Aktíva
248 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
1 414 €
+979 %Zadlženosť
99,4 %
−0,5 ppHrubá marža
8,8 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
+6,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,5 %
+8,1 ppRentabilita aktív
ROE
90,7 %
+16 074 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 529 €
+113 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
49,3 %
+55 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−202 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 206 tis. € | 173 tis. € | 200 tis. € | 199 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 1 426 € | −19 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 238 tis. € | 217 tis. € | 369 tis. € | 269 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 942 € | 281 € | −21 tis. € | 1 283 € |
| Daň z príjmov | 532 € | 181 € | 1 122 € | 1 246 € |
| Daň z príjmov splatná | 532 € | 181 € | 1 122 € | 1 246 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 92 tis. € | 180 tis. € | 277 tis. € | 248 tis. € |
| Neobežný majetok | 71 tis. € | 169 tis. € | 272 tis. € | 244 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 71 tis. € | 169 tis. € | 272 tis. € | 244 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 10 tis. € | 5 032 € | 4 900 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 9 329 € | 3 280 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 997 € | 1 052 € | 1 752 € | 4 900 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 92 tis. € | 180 tis. € | 277 tis. € | 248 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 12 tis. € | 131 € | 1 414 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 332 € | 332 € |
| HV minulých rokov | 3 876 € | 4 813 € | 5 098 € | −16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 942 € | 281 € | −21 tis. € | 1 283 € |
| Záväzky | 80 tis. € | 168 tis. € | 276 tis. € | 247 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 985 € | 1 078 € | 32 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 79 tis. € | 152 tis. € | 237 tis. € | 207 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 14 tis. € | 6 995 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Osloboditeľov 5691/77, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 3, Humenné, Slovenská republika
Adresa Osloboditeľov 5691/77, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 3, Humenné, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 3, Humenné, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 3, Humenné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.