Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36452734・Gregorovce 235, 08266 Gregorovce・Založené 1998
Obrat 2025
90 tis. €
+156 %Zisk 2025
26 tis. €
+691 %Aktíva
4 921 €
−64 %Vlastný kapitál
−23 tis. €
+53 %Zadlženosť
570,4 %
+107 ppHrubá marža
49,0 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,2 %
+42 ppZisk / výnosy
ROA
533,3 %
+566 ppRentabilita aktív
ROE
-113,4 %
−122 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,18
−7,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
28 tis. €
+791 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,4 %
+16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−21 tis. €
+56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € | 90 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 20 tis. € | 11 tis. € | 44 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 38 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € | 90 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 802 € | 4 765 € | −4 440 € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov | 73 € | 855 € | 340 € | 2 097 € |
| Daň z príjmov splatná | 73 € | 855 € | 340 € | 2 097 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 833 € | 9 463 € | 14 tis. € | 4 921 € |
| Neobežný majetok | 4 534 € | 3 023 € | 1 511 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 534 € | 3 023 € | 1 511 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 123 € | 6 255 € | 12 tis. € | 4 682 € |
| Zásoby | 44 € | 7 € | 37 € | 46 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 379 € | 667 € | 4 906 € | 868 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 700 € | 5 581 € | 6 932 € | 3 768 € |
| Časové rozlíšenie | 176 € | 185 € | 208 € | 239 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 833 € | 9 463 € | 14 tis. € | 4 921 € |
| Vlastné imanie | −50 tis. € | −45 tis. € | −49 tis. € | −23 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 335 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −57 tis. € | −57 tis. € | −52 tis. € | −57 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 802 € | 4 765 € | −4 440 € | 26 tis. € |
| Záväzky | 59 tis. € | 54 tis. € | 63 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 935 € | 959 € | 985 € | 1 012 € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 53 tis. € | 61 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 14 tis. € | 335 € | 335 € | 335 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 543 € | 590 € | 495 € | 587 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Gregorovce 83, 08266 Gregorovce, Slovenská republika
Adresa Gregorovce 83, Gregorovce, Slovenská republika
Adresa Svinia 115, Svinia, Slovenská republika
Adresa Gregorovce 83, 08266 Gregorovce, Slovenská republika
Adresa Gregorovce 83, 08266 Gregorovce, Slovenská republika
Adresa Gregorovce 83, Gregorovce, Slovenská republika
Adresa Svinia 115, Svinia, Slovenská republika
Adresa Gregorovce 83, Gregorovce, Slovenská republika
Adresa Svinia 115, Svinia, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.