Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36455229・Kalinčiakova 1051/22, 09101 Stropkov・Založené 1998
Obrat 2025
317 tis. €
−38 %Zisk 2025
−61 tis. €
−19 193 %Aktíva
73 tis. €
−57 %Vlastný kapitál
55 tis. €
−53 %Zadlženosť
24,0 %
−6,7 ppHrubá marža
0,6 %
−3,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-19,3 %
−19 ppZisk / výnosy
ROA
-84,2 %
−84 ppRentabilita aktív
ROE
-110,7 %
−111 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,12
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−59 tis. €
−1 527 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,2 %
−96 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
54 tis. €
−53 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 595 tis. € | 332 tis. € | 510 tis. € | 317 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 367 € | 4 878 € | 19 tis. € | 1 843 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 597 tis. € | 332 tis. € | 511 tis. € | 317 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 755 € | 969 € | 321 € | −61 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 675 € | 643 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 157 tis. € | 176 tis. € | 168 tis. € | 73 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 175 € | 1 751 € | 1 368 € | 986 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 175 € | 1 751 € | 1 368 € | 986 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 155 tis. € | 174 tis. € | 167 tis. € | 72 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 57 tis. € | 141 tis. € | 136 tis. € | 54 tis. € |
| Finančné účty | 98 tis. € | 33 tis. € | 31 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 157 tis. € | 176 tis. € | 168 tis. € | 73 tis. € |
| Vlastné imanie | 115 tis. € | 116 tis. € | 117 tis. € | 55 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 79 tis. € | 83 tis. € | 84 tis. € | 84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 755 € | 969 € | 321 € | −61 tis. € |
| Záväzky | 42 tis. € | 60 tis. € | 52 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 60 tis. € | 52 tis. € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Kalinčiakova 1051/22, Stropkov, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 1051/22, Stropkov, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 1051/22, Stropkov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.