Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36464716・Urxova 27, 08005 Prešov・Založené 2000
Obrat 2025
377 tis. €
−31 %Zisk 2025
5 958 €
−22 %Aktíva
51 tis. €
−50 %Vlastný kapitál
13 tis. €
−11 %Zadlženosť
75,2 %
−11 ppHrubá marža
44,9 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
11,7 %
+4,2 ppRentabilita aktív
ROE
47,3 %
−6,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,38
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 878 €
−31 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,4 %
−9,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−24 tis. €
+60 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 649 tis. € | 678 tis. € | 546 tis. € | 374 tis. € |
| Pridaná hodnota | 208 tis. € | 278 tis. € | 188 tis. € | 168 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 649 tis. € | 697 tis. € | 547 tis. € | 377 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 30 tis. € | 89 tis. € | 7 593 € | 5 958 € |
| Daň z príjmov | 9 735 € | 24 tis. € | 3 840 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 9 735 € | 24 tis. € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 78 tis. € | 139 tis. € | 102 tis. € | 51 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 923 € | 92 tis. € | 73 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 923 € | 92 tis. € | 73 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 76 tis. € | 47 tis. € | 29 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 43 tis. € | 44 tis. € | 17 tis. € | 2 874 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 33 tis. € | 2 984 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 78 tis. € | 139 tis. € | 102 tis. € | 51 tis. € |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 95 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 30 tis. € | 89 tis. € | 7 593 € | 5 958 € |
| Záväzky | 41 tis. € | 43 tis. € | 87 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 41 tis. € | 43 tis. € | 87 tis. € | 38 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Urxova 27, Prešov, Slovenská republika
Adresa Jarková 25/45, 08301 Sabinov - Orkucany, Slovenská republika
Adresa Matice slovenskej 18, Sabinov, Slovenská republika
Adresa Urxova 27, Prešov, Slovenská republika
Adresa Jarková 25/45, 08301 Sabinov - Orkucany, Slovenská republika
Adresa Urxova 27, Prešov, Slovenská republika
Adresa Jarková 25/45, 08301 Sabinov - Orkucany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.