Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36470864・Plaveč 387, 06544 Plaveč・Založené 2001
Obrat 2025
370 tis. €
−5,4 %Zisk 2025
16 tis. €
+143 %Aktíva
205 tis. €
−47 %Vlastný kapitál
−15 tis. €
−164 %Zadlženosť
107,2 %
+13 ppHrubá marža
23,2 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,3 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
7,8 %
+17 ppRentabilita aktív
ROE
-108,5 %
+54 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,58
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
+145 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
+5,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−92 tis. €
−65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 290 tis. € | 347 tis. € | 337 tis. € | 359 tis. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | 83 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 310 tis. € | 375 tis. € | 392 tis. € | 370 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 884 € | −35 tis. € | −37 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 1 920 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 446 tis. € | 444 tis. € | 389 tis. € | 205 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 538 € | 42 tis. € | 79 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 538 € | 42 tis. € | 79 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 442 tis. € | 403 tis. € | 310 tis. € | 128 tis. € |
| Zásoby | 468 € | 468 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 464 tis. € | 428 tis. € | 101 tis. € | 138 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | −22 tis. € | −26 tis. € | 210 tis. € | −11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 446 tis. € | 444 tis. € | 389 tis. € | 205 tis. € |
| Vlastné imanie | 55 tis. € | 56 tis. € | 23 tis. € | −15 tis. € |
| Základné imanie | 197 tis. € | 233 tis. € | 90 tis. € | 39 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −149 tis. € | −142 tis. € | −53 tis. € | −93 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 884 € | −35 tis. € | −14 tis. € | 40 tis. € |
| Záväzky | 391 tis. € | 388 tis. € | 366 tis. € | 219 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 391 tis. € | 388 tis. € | 366 tis. € | 219 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Bernolákova 53/387, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Adresa Plaveč 387, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Adresa Plaveč 387, Plaveč, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 53/387, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 53/387, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Adresa Plaveč 387, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Adresa Plaveč 387, Plaveč, Slovenská republika
Adresa Plaveč 387, Plaveč, Slovenská republika
Adresa Plaveč 387, Plaveč, Slovenská republika
Adresa Plaveč 387, Plaveč, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.