Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36472883・Jarková 1, 08001 Prešov・Založené 2001
Obrat 2024
466 tis. €
+21 %Zisk 2024
88 tis. €
+151 %Aktíva
198 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
161 tis. €
+121 %Zadlženosť
18,4 %
−50 ppHrubá marža
37,9 %
+9,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,0 %
+9,8 ppZisk / výnosy
ROA
44,7 %
+29 ppRentabilita aktív
ROE
54,8 %
+6,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,85
+543 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
112 tis. €
+150 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
−0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
149 tis. €
+62 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 296 tis. € | 325 tis. € | 385 tis. € | 461 tis. € |
| Pridaná hodnota | 107 tis. € | 116 tis. € | 109 tis. € | 175 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 296 tis. € | 326 tis. € | 385 tis. € | 466 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 46 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € | 88 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 11 tis. € | 9 819 € | 24 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 191 tis. € | 173 tis. € | 228 tis. € | 198 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 2 500 € | 1 830 € | 33 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 2 500 € | 1 830 € | 33 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 178 tis. € | 170 tis. € | 227 tis. € | 165 tis. € |
| Zásoby | 77 € | 40 € | 90 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 133 tis. € | 142 tis. € | 142 tis. € | 136 tis. € |
| Finančné účty | 45 tis. € | 28 tis. € | 84 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 191 tis. € | 173 tis. € | 228 tis. € | 198 tis. € |
| Vlastné imanie | 140 tis. € | 79 tis. € | 73 tis. € | 161 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 87 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 66 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 46 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € | 88 tis. € |
| Záväzky | 50 tis. € | 94 tis. € | 156 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 238 € | 239 € | 107 € | 48 € |
| Krátkodobé záväzky | 47 tis. € | 93 tis. € | 134 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 864 € | 1 053 € | 756 € | 727 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Tatranská 1234/8, 04001 Košice-Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Malinová 13661/8, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jána Kostru 44, Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Malinová 13661/8, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jána Kostru 44, Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Jána Kostru 44, Ľubotice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.