Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36477893・Duchnovičova 2259/3, 06901 Snina・Založené 2002
Obrat 2024
263 tis. €
−0,1 %Zisk 2024
−9 959 €
−3 632 %Aktíva
677 tis. €
+2,3 %Vlastný kapitál
335 tis. €
−2,9 %Zadlženosť
50,6 %
+2,6 ppHrubá marža
17,2 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,8 %
−3,9 ppZisk / výnosy
ROA
-1,5 %
−1,5 ppRentabilita aktív
ROE
-3,0 %
−3,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,35
−47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 039 €
−1 961 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-23,9 %
−59 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
269 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 215 tis. € | 254 tis. € | 263 tis. € | 248 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € | 42 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 230 tis. € | 254 tis. € | 263 tis. € | 263 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 858 € | 299 € | 282 € | −9 959 € |
| Daň z príjmov | 270 € | 40 € | 150 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 535 tis. € | 646 tis. € | 662 tis. € | 677 tis. € |
| Neobežný majetok | 174 tis. € | 263 tis. € | 316 tis. € | 327 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 174 tis. € | 263 tis. € | 316 tis. € | 327 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 361 tis. € | 383 tis. € | 346 tis. € | 350 tis. € |
| Zásoby | 345 tis. € | 343 tis. € | 330 tis. € | 332 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 11 tis. € | 9 176 € | 9 168 € |
| Finančné účty | 1 373 € | 30 tis. € | 6 897 € | 8 378 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 535 tis. € | 646 tis. € | 662 tis. € | 677 tis. € |
| Vlastné imanie | 344 tis. € | 344 tis. € | 345 tis. € | 335 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 7 905 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 858 € | 299 € | 282 € | −9 959 € |
| Záväzky | 191 tis. € | 302 tis. € | 317 tis. € | 342 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 150 tis. € | 150 tis. € | 150 tis. € | 151 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 23 tis. € | 42 tis. € | 80 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 19 tis. € | 128 tis. € | 125 tis. € | 111 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Vihorlatská 1412, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 196/161, 06781 Belá nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Starinská 21, Humenné, Slovenská republika
od 17.01.2002
Adresa Starinská 21, Humenné, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 1412, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 1412, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 196/161, 06781 Belá nad Cirochou, Slovenská republika
Adresa Vihorlatská 1412, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Jasenov 155, Jasenov, Slovenská republika
Adresa Starinská 21, Humenné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.